Tymek utworem “Syrop” promuje nowy album


15 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Pomimo tego, że długo wyczekiwany album Tymka pt. FIT jeszcze się nie ukazał, raper zapowiedział właśnie kolejne wydawnictwo.

Powiedzieć, że rok 2019 był dobry dla Tymka to za mało. Po rozbiciu banku utworem Język Ciała nie osiadł na laurach i dalej podbijał polską scenę muzyczną. Klipy do jego utworów osiągały niesamowite, wielomilionowe wyświetlenia.

Od kilku miesięcy Tymek pieczołowicie promował swój najnowszy album zatytułowany FIT. Na krążku znajdą się takie hity jak Rainman z udziałem Tedego i Trill Pema, czy chociażby Anioły i Demony z gościnnymi zwrotkami Deysa i Big Schythe’a.

Dziś raper zapowiedział, że w 2020 roku ukaże się jeszcze jeden album. Co ciekawe kilka utworów z nowo oznajmionego wydawnictwa od kilku miesięcy jest dostępne do odsłuchu wraz z klipami.

Piacevole drugim albumem Tymka w 2020 roku

Tymek
Instagram @tymekjestemok

Przyjemność, tak w wolnym tłumaczeniu będzie nazywał się nowy album Tymka. Włoski tytuł wynika z tego, że raper wiele lat spędził właśnie w tym kraju. Nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery Piacevole, jednak wiemy, że limitowany preorder wystartuje w kwietniu, tuż po premierze FIT.

Piacevole, to efekt współpracy Tymka i producenta o pseudonimie Favst, który maczał palce przy utworach chociażby Kartky’ego. W skład nowego krążka wejdą także utwory, które od kilku miesięcy dostępne są już do odsłuchu. Mam tu na myśli Lekarstwo i 80’s.

Od dziś do tej listy można dopisać kawałek pod tytułem Syrop, który właśnie wylądował na YouTube, a niebawem na pewno pojawi się w serwisach streamingowych.

Tymek – Syrop

Klip do utworu powstał we Włoszech, a za jego ujęcia oraz montaż odpowiadają moher i Nghtlou. Muszę przyznać, że pomysł na klip jest nieco ekscentryczny, a dla niektórych może być kontrowersyjny, jednak mimo wszystko dobrze się to ogląda, a przede wszystkim słucha.

Natomiast tytuł płyty jest jak najbardziej adekwatny do klimatu, który jest odczuwalny w udostępnionych singlach. Na pewno jest to coś nowego, kompletnie odbiegającego od obecnej twórczości Tymka.

Tymek jednym z artystów na Zabrzańskiej Nocy Hip-Hopu

21 marca w Zabrzu odbędzie się Zabrzańska Noc Hip-Hopu, na której Tymek wystąpi w towarzystwie innych raperów polskiej sceny, m.in. White 2115, Malika Montany, Białasa czy Żabsona. Bilety na to wydarzenie kupicie na stronie Biletomat.pl.

Pomimo tego, że długo wyczekiwany album Tymka pt. FIT jeszcze się nie ukazał, raper zapowiedział właśnie kolejne wydawnictwo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Powiedzieć, że rok 2019 był dobry […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →