Tymek pomoże w budowie szkoły w Kenii


11 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tymek we współpracy z organizacją Journey Through The Savannah zorganizował charytatywny koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na budowę szkoły w Kenii.

Tymek i Journey Through The Savannah

Raper od niedawna został ambasadorem projektu Journey Through The Savannah, w ramach którego miał okazję odwiedzić Kenię i zapoznać się ze standardami życiowymi tamtejszych mieszkańców. JTTS to projekt, mający na celu polepszenie warunków życiowych i przede wszystkim edukacji kenijskich dzieci w szkole Vision Academy Ololulunga.

Tymek
kadr z wideo

Sytuacja którą raper zastał na miejscu poruszyła go na tyle, że postanowił on zorganizować koncert charytatywny. Dochód z biletów, oraz specjalnych cegiełek w całości zostanie przekazany na budowę placówki edukacyjnej w Kenii. Łącznie Tymkowi udało się uzbierać aż 40 tysięcy złotych! Dodatkowo, za 2500 złotych sprzedano obraz, który raper namalował w trakcie pobytu w Kenii. Trzeba przyznać, że postawa rapera jak i sam projekt są naprawdę godne pochwały.

Miesiąc po zdjęciach do klipu Radość Tymka odwiedziliśmy to samo miejsce w ramach kolejnej edycji projektu JTTS (Journey Through the Savannah), który ma na celu poprawę warunków edukacji dzieci w Kenii – niesamowite było dla nas to, że utwór został w ich głowach i nawet po takim czasie wciąż go nuciły. Wyprawa odcisnęła piętno także na Tymku – raper po powrocie z Afryki postanowił wspomóc nasz projekt, organizując koncert charytatywny oraz sprzedając na aukcji namalowany przez siebie obraz. Zebrana suma pozwoli zrealizować kolejną edycję wolontariatu JTTS. Projekt Journey Through The Savannah wspiera fundacja Harambee.

Radość z codzienności – Tymek odwiedza dzieciaki w Kenii (JTTS 2019)

Również podczas pobytu w Afryce, zrealizowano klip do utworu Radość z nadchodzącej płyty Tymka, zatytułowanej FIT. Według założeń, będzie to album bez podziałów. Na krążku znajdą się raperzy reprezentujący różne style. Wiemy, że na FIT pojawią się chociażby Tede, Deys, Trill Pem, Big Scythe, OKI, Wac Toja, czy Brennan Savage.

Tymek feat. Nabo Nassib Fonabo – Radość

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zabrzańska Noc Hip-Hopu

Biletomat.pl
od 89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.