Tymek po raz kolejny wyprzedził Taco Hemingway’a!


05 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Niedawno Język Ciała Tymka wyprzedził Tamagotchi nagrane przez duet Taconafide na YouTube. Teraz opolski raper ponownie wyprzedził Taco Hemingwaya. Sprawdźcie o co chodzi tym razem.

Sześć zer, chciałbym kiedyś zrobić sześć zer. Tak w kawałku 6 zer nawijał Taco Hemingway, który nomen omen, był pierwszym polskim raperem, który w jednym miesiącu zgromadził liczbę miliona słuchaczy w serwisie Spotify.

Teraz, do Taco dołączył kolejny zawodnik – Tymek. Wynik rapera nie jest zaskoczeniem, ponieważ jego utwory biją rekordy wyświetleń i praktycznie z miejsca trafiają na szczyty list przebojów.

Zdecydowanie największym hitem od opolskiego gracza jest utwór Język Ciała nagrany we współpacy z Big Scythem. Numer osiągnął niebotyczną liczbę 98 milionów wyświetleń, czym wyprzedził duet Taconafide i ich utwór Tamagochi.

Tymek feat. Big Scythe – Język Ciała

Raper na swoim koncie ma już trzy solowe albumy: JestemTymek, Sono, oraz Klubowe. To właśnie na ostatnim krążku znalazły się hitowe tracki: Język ciała oraz Poza kontrolą.

Tymek – FIT

Obecnie Tymek pracuje nad nowym wydawnictwem. FIT ma być kolaboracyjnym projektem łączącym przeróżne, często nieoczywiste style i różnych zawodników z hip-hopowej sceny, co w rezultacie ma pokazać, że da się tworzyć muzykę bez podziałów.

9 października do sieci trafił najnowszy utwór promujący FIT. W numerze Anioły i Demony gościnnie usłyszymy Deysa, oraz Big Scythe’a. Obecność tego drugiego może zwiastować nam hit pokroju Języka Ciała.

Tymek feat. Big Scythe, Deys – Anioły i Demony

Niedawno Język Ciała Tymka wyprzedził Tamagotchi nagrane przez duet Taconafide na YouTube. Teraz opolski raper ponownie wyprzedził Taco Hemingwaya. Sprawdźcie o co chodzi tym razem. Sześć zer, chciałbym kiedyś zrobić sześć zer. Tak w kawałku 6 zer nawijał Taco Hemingway, który nomen omen, był pierwszym polskim raperem, który w jednym miesiącu zgromadził liczbę miliona słuchaczy […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.