Jesteśmy na Spotify! Sprawdźcie nasze playlisty


29 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pojawiło się nowe miejsce, w którym możecie sprawdzić, co nam obecnie gra w głośnikach. Od dziś możecie słuchać naszych playlist na Spotify!

Rytmy.pl na Spotify

Serwisy streamingowe umożliwiają nam wygodne odtwarzanie muzyki praktycznie wszędzie. Potrzebujemy jednej aplikacji na smartfonie, żeby w każdej chwili i miejscu posłuchać ulubionych artystów i zespołów. Co za tym idzie, ich twórczość może towarzyszyć nam podczas wielu czynności. Podczas biegania, jazdy samochodem, gotowania czy spotkań ze znajomymi.

spotify
Spotify

Rytmy.pl na Spotify – co na Was czeka?

Postanowiliśmy skorzystać z tych możliwości serwisu Spotify i założyć konto naszej redakcji. Znajdziecie tam playlisty układane przez naszych dziennikarzy i nie tylko. W bazie konta pojawiły się już stałe playlisty, które będą na bieżąco aktualizowane przez nas i zaprzyjaźnionych reprezentantów danej dziedziny.

Playlisty te dotyczyć będą najbliższych nam gatunków – hip-hopu, popu, alternatywy i k-popu. W ich obrębie znajdziecie najciekawsze propozycje z ostatnich miesięcy.

Będziemy przysłuchiwać się temu, co najświeższe i najciekawsze odkrycia poddamy Waszej ocenie.

spotify
Spotify

Rytmy.pl na Spotify – playlisty gatunkowe, tematyczne i wiele więcej

To nie wszystko. Już dziś możemy zdradzić, iż playlisty dla czytelników portalu Rytmy.pl przygotują polscy oraz zagraniczni artyści. Pojawią się także playlisty tematyczne oraz dedykowane nadchodzącym wydarzeniom.
Mamy mnóstwo pomysłów na to, jak chcemy budować bazę muzyki, którą podzielimy się z Wami. Co więcej, zachęcamy również Was do nadsyłania swoich sugestii na temat tego, czego dotyczyć ma kolejna playlista lub kogo mamy zaprosić do jej stworzenia. Pełna dowolność!

spotify
Spotify

Rytmy.pl na Spotify – znajdźcie nas i obserwujcie!

Zajrzyjcie na Spotify, znajdźcie nasz profil (tutaj!) i obserwujcie go! Już niebawem obecne w bazie playlisty zapełnią się utworami i dołączą do nich kolejne zestawienia z najlepszą muzyką!

Pojawiło się nowe miejsce, w którym możecie sprawdzić, co nam obecnie gra w głośnikach. Od dziś możecie słuchać naszych playlist na Spotify! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rytmy.pl na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →