Pięciu Wspaniałych w Radomiu. Mamy bilety


21 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Otwarcie koncertowego 2020 roku zapowiada się całkiem nieźle. W radomskiej Strefie G2, 18 stycznia odbędzie się koncert, jakiego w tym mieście jeszcze nie było. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Ronnie Ferrari w Radomiu

To typ wykonawcy, którego się kocha albo nienawidzi. Autor największego hitu ostatnich czasów w polskiej muzyce – Ona By Tak Chciała. Utwór ten był grany praktycznie wszędzie, zaczynając od stacji radiowych, a kończąc na imprezach w bułgarskich kurortach. W serwisie YouTube singiel z epki Me and Twój Stary osiągnął ponad 92 miliony wyświetleń.

Ronnie Ferrari – Ona By Tak Chciała

B.R.O w Radomiu

Kolejnym z wykonawców, którego będziecie mogli zobaczyć i posłuchać jest B.R.O. Raper na swoim koncie ma między innymi takie hity jak Mówiła Mi czy Zimna jak Lód, który pokrył się platyną.

Ostatnio były zawodnik Wielkiego Joł całkowicie zmienił styl muzyczny wydając Nie będziemy przyjaciółmi. Na koncercie w Radomiu na pewno usłyszycie dużo rapu, ponieważ B.R.O promuje swoje najnowsze wydawnictwo Karmel.

B.R.O feat. Merghani – Zimna Jak Lód

Książę Kapota w Radomiu

Kapo Di Tutti Capi, tak nazywa się debiutancka płyta Księcia Kapoty. Bez wątpienia jest to najbardziej nieprzewidywalny ze wszystkich wykonawców, którzy wystąpią tego wieczoru w Strefie G2.

Książę Kapota to zawodnik, którego nie można przypisać do żadnego stylu. W jednym numerze potrafi on nawinąć na iście ulicznym bicie, a w następnym płynie w mocno klubowym kawałku. Ma na swoim koncie takie hity jak W2P z Malikiem Montaną, Dzisiaj Tak z Tede i Tym Typem Mesem oraz Daj mi ten koks z Ronnie Ferrarim. Możecie więc spodziewać się tych utworów podczas radomskiego koncertu.

Książę Kapota feat Ten Typ Mes, Tede – Dzisiaj Tak

Malik Montana w Radomiu

27 wrześna ukazała się druga solowa płyta reprezentanta GM2L. Import/Export jest płytą na którą Malik zaprosił wielu czołowych raperów z Polski, ale także z Niemiec. Montana podczas radomskiego koncertu będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo, ale nie powinno zabraknąć największych hitów od jednego z najpopularniejszych obecnie raperów w naszym kraju.

Malik Montana – Mona Lisa

Tede w Radomiu

Tede to bez wątpienia legenda polskiego rapu. Na krajowej scenie, parafrazując jeden z jego utworów: płynie już od 99. Podczas długiej kariery towarzyszyły mu wzloty i upadki. Teraz raper od kilku lat stale znajduje się na fali wznoszącej, a na jego koncerty przychodzą tłumy ludzi. Pomimo długiego stażu, Tede ciągle prezentuje świeży, nowatorski styl. Szef NWJ w tym roku wydał swój szesnasty album w karierze, Karmagedon. Na najnowszym krążku TD strzela słowami w kierunku swoich oponentów, dlatego radzimy zabrać ze sobą kamizelki kuloodporne.

Tede feat. Pan Zgrywus – Cafe O’Belga

Pięciu Wspaniałych w Radomiu, 18 stycznia, Strefa G2 – bilety

Pięciu Wspaniałych to impreza, jakiej w Radomiu jeszcze nie było. Do 18 stycznia, co prawda, zostało jeszcze trochę czasu. Jednak my radzimy zakupić wejściówki jak najszybciej, póki jeszcze są one dostępne. Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl w cenie 39 zł.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pięciu Wspaniałych - Radom, Strefa G2 | 18.01.2020

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.