Rosalie. i Ten Typ Mes we wspólnym utworze. Posłuchajcie  „Bez zmian”


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po trzech latach od debiutu wokalistki w labelu Alkopoligamia.com, wreszcie doczekaliśmy się współpracy na linii Rosalie. i Ten Typ Mes. Posłuchajcie ich wspólnego utworu - Bez zmian.

Rosalie. współpracuje z wytwórnią Alkopoligamia.com od trzech lat. W tym czasie wydała ENUFF EP, a także debiutancki długogrający album FLASHBACK. Tak płytę zapowiadał Ten Typ Mes, założyciel labelu:

Wyjątkowa kobieta. To nie jest tak, że widzisz na ulicy kogoś kto wygląda w ten sposób, kto porusza się ten sposób i jeszcze kiedy otwiera buzie wydobywa się tak dużo głębokich dźwięków. Byłem zaintrygowany w sekundę.

Pierwszy klip Rosalie. wydany przy współpracy z AlkopoligamiąPozwól zanotował do tej pory ponad milion odsłon, a jej kolejne poczynania zaowocowały m.in. nominacją do Fryderyka w kategorii Debiut Roku i nagrody Olśnienia przyznawanego przez Onet. Aktualnie artystka pracuje pracuje nad nowym albumem. 

Zanim jednak otrzymamy nowy krążek, możemy posłuchać pierwszego wspólnego utworu Rosalie. i Tego Typa Mesa. Duszny klimat nocnych lokali, relacje, nawyki – to motywy przewodnie w Bez zmian. Za produkcję kawałka odpowiada Jordah (Małe Miasta), który wcześniej wielokrotnie współpracował z obojgiem artystów. 

Rosalie., Ten Typ Mes - Bez zmian
fot. Kuba Owczarek

Singiel nie zapowiada żadnego wydawnictwa, stanowi raczej podsumowanie wspólnych działań w ramach wytwórni. Posłuchajcie:

Rosalie. & Ten Typ Mes – Bez zmian

Ten Typ Mes w ostatnim czasie kontynuuje promocję swojego najnowszego albumu RAPERSAMPLER. Powrócił także do wspólnego koncertowania z Emilem Blefem, z którym tworzył hip-hopowy duet Flexxip. 

fot. Kuba Owczarek

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.