materiały prasowe / fot. Lola&Pani

Rosalie. powraca! Singiel „Raj” zwiastuje nowy album


03 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Rosalie. powraca! Wokalistka prezentuje singiel „Raj” promujący jej nadchodzący album, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Powrót po trzech latach

Rok 2022 był wyjątkowo spokojny w wykonaniu Rosalie. Artystka udzieliła się w kilku utworach z innymi artystami, jednak nie otrzymaliśmy od niej nowych solowych singli, ani zapowiedzi płyty będącej następcą IDeal. 2023 przyniesie zmianę w tej kwestii. Końcem stycznia do sieci trafił singiel Iluzja, a teraz Rosalie. zaprezentowała słuchaczom Raj. Podzieliła się też refleksją na temat nowego singla, który oficjalnie zapowiada jej nadchodzący krążek:

Jest takie powiedzenie, które mówi: „Raj jest w każdym z Nas” lub takie: „czuję się jak w raju”. Oznaczałoby to zatem, że raj to stan wewnętrzny. Bywa, że mówimy „tu jest jak w Raju”, zwracając uwagę na otaczające nas zewnętrzne piękno. Czym jest zatem ten Raj? Mój Raj odnalazłam przy pracy nad nowym albumem. Mój Raj jest wtedy, gdy czuję się spełniona, pewna siebie i bezpieczna, kiedy moje marzenia stają się realne, kiedy mogę dzielić się nimi z ludźmi. Raj dla mnie jest wtedy, kiedy akceptacja wygrywa nierówny pojedynek z oczekiwaniami, a radość z tego płynąca rozświetla, dotychczasowe zwątpienia. Czym dla Ciebie jest Raj? Kiedy w nim jesteś? Kogo do niego zapraszasz?

Rosalie. o singlu Raj

Według zapowiedzi album ukaże się wiosną 2023 roku. W pracach nad tekstem utworu Raj wokalistkę wspomógł Arek Sitarz, znany także jako Ras, a w kwestiach muzycznych Rosalie. zaprosiła do współpracy Chloe Martini i Adama Świerczyńskiego. Za reżyserię klipu do Raju odpowiada z kolei Mateusz Witkowski.

Rosalie. – Raj

Ostatnie współprace

W ostatnich miesiącach Rosalie. głównie współpracowała z innymi artystami. Światło dzienne ujrzały takie utwory jak Potrzeba skał z Błażejem Królem, a także 4REAL, gdzie razem ze wspomnianym artystą, Rosalie. wystąpiła w utworze Holaka. W październiku 2022 r. wokalistka wydała z Tymkiem hitowy singiel Jak ich tu pokochać.

Rosalie. powraca! Wokalistka prezentuje singiel „Raj” promujący jej nadchodzący album, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Powrót po trzech […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →