materiały prasowe / fot. Lola&Pani

Rosalie. powraca! Singiel „Raj” zwiastuje nowy album


03 marca 2023

Podziel się newsem:

Rosalie. powraca! Wokalistka prezentuje singiel „Raj” promujący jej nadchodzący album, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Powrót po trzech latach

Rok 2022 był wyjątkowo spokojny w wykonaniu Rosalie. Artystka udzieliła się w kilku utworach z innymi artystami, jednak nie otrzymaliśmy od niej nowych solowych singli, ani zapowiedzi płyty będącej następcą IDeal. 2023 przyniesie zmianę w tej kwestii. Końcem stycznia do sieci trafił singiel Iluzja, a teraz Rosalie. zaprezentowała słuchaczom Raj. Podzieliła się też refleksją na temat nowego singla, który oficjalnie zapowiada jej nadchodzący krążek:

Jest takie powiedzenie, które mówi: „Raj jest w każdym z Nas” lub takie: „czuję się jak w raju”. Oznaczałoby to zatem, że raj to stan wewnętrzny. Bywa, że mówimy „tu jest jak w Raju”, zwracając uwagę na otaczające nas zewnętrzne piękno. Czym jest zatem ten Raj? Mój Raj odnalazłam przy pracy nad nowym albumem. Mój Raj jest wtedy, gdy czuję się spełniona, pewna siebie i bezpieczna, kiedy moje marzenia stają się realne, kiedy mogę dzielić się nimi z ludźmi. Raj dla mnie jest wtedy, kiedy akceptacja wygrywa nierówny pojedynek z oczekiwaniami, a radość z tego płynąca rozświetla, dotychczasowe zwątpienia. Czym dla Ciebie jest Raj? Kiedy w nim jesteś? Kogo do niego zapraszasz?

Rosalie. o singlu Raj

Według zapowiedzi album ukaże się wiosną 2023 roku. W pracach nad tekstem utworu Raj wokalistkę wspomógł Arek Sitarz, znany także jako Ras, a w kwestiach muzycznych Rosalie. zaprosiła do współpracy Chloe Martini i Adama Świerczyńskiego. Za reżyserię klipu do Raju odpowiada z kolei Mateusz Witkowski.

Rosalie. – Raj

Ostatnie współprace

W ostatnich miesiącach Rosalie. głównie współpracowała z innymi artystami. Światło dzienne ujrzały takie utwory jak Potrzeba skał z Błażejem Królem, a także 4REAL, gdzie razem ze wspomnianym artystą, Rosalie. wystąpiła w utworze Holaka. W październiku 2022 r. wokalistka wydała z Tymkiem hitowy singiel Jak ich tu pokochać.

Rosalie. powraca! Wokalistka prezentuje singiel „Raj” promujący jej nadchodzący album, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Powrót po trzech latach […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →