kadr z klipu „4REAL”

Holak, Błażej Król i Rosalie. w nietypowym połączeniu. Bez ściemy, „4REAL”


26 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się wspólny utwór Holaka, Błażeja Króla i Rosalie. Kawałek 4REAL jest pierwszą zapowiedzią nowego materiału Mateusza w nowych barwach.

This is 4REAL

Utwór 4REAL to pierwszy kawałek zapowiadający nowy, solowy materiał Mateusza Holaka. Artysta nie tak dawno podpisał kontrakt z Warner Music Poland, gdzie zostanie wydany nadchodzący album. Mati do wspólnego utworu zaprosił Błażeja Króla oraz Rosalie., którzy w ubiegłym roku spotkali się przy okazji kawałka Potrzeba skał.

Napisałem tą piosenkę, kiedy byłem najbardziej przebodźcowany i o tym stanie jest ten tekst: o trudności oddzielenia tego, co jest prawdziwe. Wróciłem do bazowania na swoich szkicach, a ten numer jest wyjątkowy, bo powstał w kooperacji producenckiej z Łukaszem Stachurko (Sonar Soul, RYSY)

– komentuje Holak.

Holak feat. Błażej Król, Rosalie. – 4REAL, posłuchaj utworu i zobacz teledysk

Holak i Jordah wjeżdżają z Małymi Miastami

Mateusz ostatnimi czasy wbija na salony jak na Saloniki. Na początku roku, po czterech latach od wydania ostatniej płyty, mogliśmy usłyszeć zespół Małe Miasta, który artysta współtworzy z Jordahem. Niecały miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że panowie podpisali umowę z [PIAS] Poland & EE i jeszcze w tym roku wydadzą pod szyldem Małych Miast nowy krążek.

holak błażej król rosalie
fot. Jakub Owczarek

Płytę Wesele promują jak dotąd dwa kawałki – Kiedy moje wesele oraz Lufy na stole.

Choć album utrzymany będzie w ramach jednego, spójnego konceptu – również w warstwie wizualnej – to z pewnością zaskoczy także dużym zróżnicowaniem i uniwersalnością pod względem muzycznym i tekstowym. Podstawą gatunkową materiału jest oczywiście hip-hop, jednak muzycy odważnie łączą rozmaite, momentami wręcz przeciwległe style, takie jak funk, pop czy muzyka klezmerska. W warstwie lirycznej, sięgając po temat wesela, zespół wielopłaszczyznowo analizuje różne aspekty tego wydarzenia, czyniąc to w sposób niezwykle błyskotliwy i bezpretensjonalny, nie unikając przy tym autoironii. Konwencja albumu jest lekka, ale jednocześnie zupełnie serio dotyka istoty wielu życiowych dylematów, z którymi mierzy się pokolenie dzisiejszych trzydziestolatków, którzy nieco spóźnieni i zagubieni wchodzą w to, co ich rodzice nazywali dorosłością

– czytamy w informacji prasowej.

W Internecie ukazał się wspólny utwór Holaka, Błażeja Króla i Rosalie. Kawałek 4REAL jest pierwszą zapowiedzią nowego materiału Mateusza w nowych barwach. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →