fot. Asia Babiel

Polska reprezentacja na Orange Warsaw Festival 2022. Kto zagra?


20 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Orange Warsaw Festival nie każe nam długo czekać na swoje kolejne ogłoszenie. Tym razem czas na polskich artystów! Sprawdź, kto zagra!

Orange Warsaw Festival powraca na festiwalową mapę Polski z przytupem

Tegoroczny, powracający po pandemicznej przerwie Orange Warsaw Festival zapowiada się naprawdę wybornie. Pierwsze ogłoszenie stołecznej imprezy zachwyciło niemal wszystkich — fanów gitarowego grania, dla których organizatorzy przygotowali zespół FOALS, miłośników popu, którzy będą mieli okazję bawić się w towarzystwie przebojowej Sigrid czy wyznawców hip-hopu, którym poświęcono z kolei cały pierwszy dzień, podczas którego zagrają Tyler, The Creator, Nas, Charli XCX, Żabson, Young Igi oraz Szczyl. Dodatkowo kolejnego dnia skład ten dopełni koncert Stormzy’ego. Fani alternatywy również mogą być spokojni — w tym roku do Polski powraca bowiem królowa Florence and the Machine. Pierwsze ogłoszenie Orange Warsaw Festival 2022 domykają bracia Kacperczyk oraz Earl Sweatshirt.

Zobacz również: Orange Warsaw Festival powraca! Mamy pierwsze ogłoszenia artystów

Orange Warsaw Festival 2022 Kasia Lins Kukon Rosalie
Orange Warsaw Festival 2022 – pierwsze ogłoszenie

Orange Warsaw Festival 2022 z kolejnym ogłoszeniem

Brzmi dobrze, prawda? Ale to oczywiście nie wszytko, co przygotowali dla nas organizatorzy Orange Warsaw Festival 2022! Ci właśnie podzielili się kolejnym ogłoszeniem, tym razem zapowiadającym występy polskich artystów. Drugi dzień imprezy uświetnią tym samym: nadwiślańska królowa R&B – Rosalie., Matka Boska Linsowska, czyli Kasia Lins oraz hip-hopowa wisienka na torcie w postaci Kukona!

Orange Warsaw Festival 2022 Kasia Lins Kukon Rosalie
Kasia Lins, Kukon i Rosalie. na Orange Warsaw Festival 2022

Reprezentacji polskich artystów nie zabraknie oczywiście również pierwszego dnia festiwalu, podczas którego na scenach Orange Warsaw Festival zaprezentują się: hip-hopowe objawienie tego roku — Kinny Zimmer, Julia Wieniawa, która podczas festiwalu premierowo zaprezentuje swój debiutancki album w wersji live oraz zjawiskowa Zalia, która od dłuższego czasu skutecznie podbija polską scenę muzyczną.

Orange Warsaw Festival 2022 Kasia Lins Kukon Rosalie
Kinny Zimmer, Julia Wieniawa i Zalia na Orange Warsaw Festival 2022

Orange Warsaw Festival 2022 – kiedy i gdzie? Bilety

Orange Warsaw Festival 2022 odbędzie się w dniach 3 – 4 czerwca, tradycyjnie na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Szykują się dwa intensywne dni, pełne najlepszych muzycznych doznań. Nie może Was tam zabraknąć! Bilety na festiwal są już w sprzedaży, znajdziecie je na stronie organizatora.

Orange Warsaw Festival 2022 Kasia Lins Kukon Rosalie
Orange Warsaw Festival 2022

Orange Warsaw Festival nie każe nam długo czekać na swoje kolejne ogłoszenie. Tym razem czas na polskich artystów! Sprawdź, kto zagra! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →