materiały promocyjne

Kasia Lins i WaluśKraksaKryzys w singlu „Do śmierci mamy czas”


30 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kasia Lins kontynuuje dość makabryczną narrację kolejnym singlem. Tym razem obok wokalistki usłyszymy w nim WalusiaKraksęKryzysa.

Zabójcza Kasia

Po singlu Po trupach do Ciebie Kasia Lins kontynuuje wydawanie singli z klipami w kryminalnej estetyce. Tym razem usłyszeliśmy Do śmierci mamy czas z gościnnym udziałem WalusiaKraksyKryzysa. Tym razem nie zobaczymy w teledysku broni, ale zakrwawione ubrania Kasi i Walusia, a także torba pełna pieniędzy są dość sugestywnymi symbolami. Tak jak w przypadku poprzedniego klipu na końcu znajdziemy napisy, prowadzące nas narracyjnie przez historię, na której najwyraźniej oparty będzie nadchodzący album Kasi Lins. Ukaże się on już tej jesieni. Za reżyserię klipu do Do śmierci mamy czas odpowiada sama artystka, a także Karol Łakomiec.

Kasia Lins, WaluśKraksaKryzys – Do śmierci mamy czas

Czytaj też: WaluśKraksaKryzys: „Rozgraniczyłem religijność od duchowości” [wywiad]

Szczyl pierwszą miłością

Mając na uwadze fabularny charakter klipów Kasi Lins warto przypomnieć także pierwszy, do singla Po trupach do Ciebie. Teledysk do tego utworu artystka potraktowała bardzo dosłownie. Otóż „pozbywa się” ona na nim kolejnych przeciwników, używając do tego pistoletu. Torują oni jej drogę do jej ukochanego, który jest przetrzymywany przez wrogów wokalistki jako zakładnik. Co wyjątkowo ciekawe, w rolę towarzysza Kasi wcielił się Szczyl, którego nie słyszymy w utworze. Napisy z samego końca teledysku, są zabawnym puszczeniem oka w stronę fanów twórczości rapera.

Kasia Lins – Po trupach do Ciebie

Kasia Lins kontynuuje dość makabryczną narrację kolejnym singlem. Tym razem obok wokalistki usłyszymy w nim WalusiaKraksęKryzysa. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Zabójcza Kasia Po singlu Po trupach do Ciebie Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →