fot. materiały prasowe

Zalia powraca w nowej aranżacji. Miłosna opowieść artystki płynąca prosto z jej serca jest już dostępna


14 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zalia szturmem wbija się na popową scenę. Po świetnie przyjętych poprzednich odsłonach artystki przyszedł czas na zupełne nowości. Jej opublikowane dzisiaj dwa single to piosenki mające na celu umilić Wam Walentynki!

Popowe brzmienia w zupełnie nowych interpretacjach

Julia Zarzecka, czyli Zalia, to wokalistka polskiej sceny muzycznej, która zadebiutowała na niej w zeszłym roku. Mimo tak krótkiego doświadczenia już teraz ma ona na koncie prawdziwe niespodzianki i masę nowości do zaoferowania. W sieci możecie posłuchać jej debiutanckiego singla sierpień, energetycznego utworu biegnę, produkcji z albumu Czarnego HIFIWino czy też propozycji odpływam, która w swoich electro-popowych brzmieniach zatraci Was w sobie bez końca.

Zalia – odpływam, posłuchaj!

Ostatnio na świat wyszedł także utwór Bezsensownie, który ma już na swoim koncie prawie milion odtworzeń i został naprawdę ciepło przyjęty, przez fanów artystki.

Zalia – bezsensowanie feat. Przyłu, posłuchaj!

Zalia i jej dwa oblicza miłości

Tym razem Zalia przygotowała prawdziwą gratkę muzyczną (szczególnie dla tych, którzy obchodzą dzisiejsze święto). W serwisach streamingowych możemy posłuchać jej podwójnego singla. Są to dwie piosenki, które mimo tego, że są oparte na tym samym tekście – niosą zupełnie dwa różne przekazy. Scena miłosna i Miłosna scena, to dwie różne historie, które opowiadają o jednym z najsilniejszych uczuć na świecie. Wokalistka zdecydowała się także na to, by opowieść w nich zawartą przekazać głównie za pomocą melodii, która poprowadzi słuchaczy do wyciągnięcia kilku refleksji z ich odsłuchu.

Piosenki mają także na celu połączyć fanów, jak i antyfanów święta zakochanych.

Zalia – scena miłosna, posłuchaj!

Walentynki nie są tylko dla zakochanych. Dla mnie to przede wszystkim święto relacji z przyjaciółmi, rodziną, a także samym sobą.

– mówi wokalistka.

Zalia – miłosna scena, posłuchaj!

Zalia wzięła również udział w Tik Tokowym koncercie, na łamach którego fani mogli podsyłać jej dowolne tytuły ich ulubionych piosenek, a ona sama wykonywała je na żywo.

Zalia powraca w nowej aranżacji. Miłosna opowieść artystki jest już dostępna
Zalia na planie teledysków/ fot. materiały prasowe

Posłuchajcie więc najnowszych dwóch singli i zdecydujcie, która wersja jest bliższa Waszemu sercu. Udanego święta zakochanych!

Zalia szturmem wbija się na popową scenę. Po świetnie przyjętych poprzednich odsłonach artystki przyszedł czas na zupełne nowości. Jej opublikowane dzisiaj dwa single to piosenki mające na celu umilić Wam Walentynki! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →