fot. materiały promocyjne Agora Music

Zalia na koncercie w warszawskim klubie Niebo już w marcu!


30 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Popowa artystka Zalia wystąpi w stolicy podczas pierwszej klubowej trasy koncertowej. Wokalistki ma na koncie udany studyjny debiut kocham i tęsknię. Utwory z krążka usłyszymy na żywo już 26 marca.

Udany debiut Zalii – kocham i tęsknię

Zalia, a właściwie Julia Zarzecka, zadebiutowała w zeszłym roku albumem kocham i tęsknię. Krążek został bardzo ciepło przyjęty przez polską publikę. Głównie dzięki udanym singlom, takim jak bezsensownie z raperem Przyłu, który okazał się dużym sukcesem w streamingu.

Ten album jest takim zbiorem wielu doświadczeń prywatnych, a także muzycznych, o których pisałam piosenki, żeby zamknąć je jak w pamiętniku. Od początku chciałam, żeby te teksty były po części prywatne, ale także pozostawiające moim słuchaczom pole do interpretacji, by mogli się utożsamiać z moim materiałem.

– mówiła Zalia w rozmowie z nami po wydaniu udanego debiutu.

Różnorodne współprace, delikatny wokal i dobre teksty

Artystka czaruje delikatnym wokalem i ujmującymi tekstami swojego autorstwa, a także ciekawymi współpracami. Na jej debiutanckim albumie pojawili się m.in. Meek Oh Why! czy saksofonista Kuba Więcek. Dobrze zapowiadająca się na polskiej scenie popowej wokalistka i songwriterka może pochwalić się współtworzeniem utworu Dłonie z finalistą The Voice of Poland Michałem Szczygłem. Jako swoje muzyczne inspiracje podaje artystów z pogranicza popu i r&b, Jorję Smith, Mahalię, Metronomy, beabadoobee. Zalia jest wykształcona muzycznie. Ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia na fortepianie, a obecnie studiuje kierunek Vocal Performance and Songwriting w British and Irish Modern Music Institute w Londynie.

Zalia w warszawskim klubie Niebo 26 marca

Jeszcze przed wydaniem długogrającego debiutu Zalia zaprezentowała kilka udanych singli (sierpień, biegnę), które dały jej ogólnopolski rozgłos i pozwoliły na udział w dużych festiwalach – Open’er, Orange Warsaw czy Męskie Granie. Po wydaniu krążka, nad którym pracowała ponad dwa lata, artystka wyrusza w pierwszą trasę klubową po kraju. Podczas Kocham i Tęsknię Tour odwiedzi 7 polskich miast. Na mapie Kocham i Tęsknię Tour pojawi się między innymi Warszawa. Bilet na koncert w klubie Niebo 26 marca kupicie na Biletomat.pl.

fot. materiały promocyjne

Popowa artystka Zalia wystąpi w stolicy podczas pierwszej klubowej trasy koncertowej. Wokalistki ma na koncie udany studyjny debiut kocham i tęsknię. Utwory z krążka usłyszymy na żywo już 26 marca. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →