kadr z teledysku do utworu „Bejeweled”

Taylor Swift zagra w Polsce. W końcu!


20 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na mapie głośnej Eras Tour Taylor Swift pojawiła się Polska. Kochana przez miliony artystka zagra w Warszawie latem 2024 roku i będzie to jej pierwszy koncert w naszym kraju.

Pierwszy koncert Taylor Swift w Polsce!

Na jej koncert w naszym kraju fanki i fani czekali latami. Amerykańska gwiazda, uważana obecnie za jedną z czołowych artystek muzyki popularnej, ogłosiła obecnie daty europejskiej trasy koncertowej Eras Tour. Taylor Swift zagra w Polsce 2 sierpnia 2024 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie!

fot. Instagram

Eras Tour to wyjątkowa trasa artystki, obejmująca wszystkie lata jej kariery muzycznej. Podczas świetnie dopracowanych występów można usłyszeć utwory z jej debiutu, pełne brzmień country, ale również hity sprzed dekady takie jak Shake It Off czy Bad Blood i oczywiście materiał z ostatnich lat jej twórczości, albumów Folklore, Evermore i Midnights. Trasa koncertowa to również sukces kasowy. Jest tak dochodowa, że jeśli sprawdzą się przewidywania, Tatylor Swift stanie się najlepiej zarabiającą artystką na świecie.

Bilety niedługo w sprzedaży

Sprzedaż biletów na koncert Taylor Swift w Warszawie rozpocznie się 12 lipca, jednak tylko dla zarejestrowanych na dedykowanej stronie fanów. Rejestracja trwa do końca 23 czerwca. Pewne jest to, że biletów nie zdobędą wszyscy i okaże się to pewnie jeszcze trudniejsze niż czekanie w kolejce na Beyoncé. Przypominamy, że Taylor Swift miała pojawić się w Polsce już w lipcu 2020 roku, jednak plany jej trasy koncertowej pokrzyżowała pandemia. Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło tym razem zgodnie z planem.

Swifties, czyli najwierniejsze fanki i fani artystki, obawiają się również tego, że… systemy biletowe nie wytrzymają. Przypominamy, że sprzedaż amerykańskiej trasy spotkała się z problemami z powodu liczby zainteresowanych ludzi na stronie bileterii. Firma musiała zawiesić sprzedaż biletów i niektórym osobom nie udało się kupić upragnionego miejsca na koncert gwiazdy.

Na mapie głośnej Eras Tour Taylor Swift pojawiła się Polska. Kochana przez miliony artystka zagra w Warszawie latem 2024 roku i będzie to jej pierwszy koncert w naszym kraju. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →