kadr z klipu do utworu „Anti-hero”

Fanki Taylor Swift noszą dla niej pieluchy. Wszystko przez koncert


01 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Eras Tour można uznać już za legendarną trasę koncertową Taylor Swift, w której chcą uczestniczyć wszyscy fani słynnej artystki. Ich poświęcenie podczas koncertów przerosło jednak wszelkie oczekiwania. Swifties nie chcą opuścić ani sekundy jej występu.

Wielkie poświęcenie dla Taylor Swift

Trwa świetny koncert, a wy nie chcecie robić przerwy na wyjście do łazienki? Niektórzy znaleźli na to rozwiązanie. Fanki Taylor Swift postanowiły wesprzeć się pieluchą dla dorosłych podczas Eras Tour. Trasa ma rekordowe zainteresowanie. „Forbes” oszacował, że artystka zarobi na niej ponad 620 milionów dolarów, co uczyniłoby ją najbardziej dochodową artystką koncertową wszech czasów. Już teraz Swift pobiła kilka rekordów, wyprzedając całe stadiony.

Podczas koncertów na trasie wokalistka przedstawia 44 utwory będące przeglądem jej całej 10-albumowej kariery – od nastoletnich piosenek country do popowych hitów, znanych na całym świecie. Nie ma opcji, żeby Swifties, czyli najwierniejsze fanki Taylor Swift, zrezygnowały z unikalnych momentów trasy. Na scenie zachwyca nie tylko mocnym wokalem i poruszającymi tekstami, ale również zaskakującymi scenografiami i udziałem zaproszonych przez nią artystów, takich jak Ice Spice. Wydarzenie trwa ponad trzy godziny.

Taylor Swift All To Well
fot. Netflix

„Nie stracę ani minuty”

Na TikToku kobiety wyjaśniły, dlaczego zdecydowały się na założenie pieluchy dla dorosłych dla artystki. „To, ile stresu i czasu musiałam poświęcić na zdobycie biletów na Taylor Swift, sprawia, że wezmę pieluchę, bo nie stracę ani minuty z tego występu” – mówi jedna z nich. Bezprecedensowy popyt na bilety Eras Tour wynosił aż 3,5 miliona osób zarejestrowanych w programie przedsprzedaży bileterii sprzedającej bilety. Tylko szczęśliwcy zdobyli swoje miejsce na jednym z koncertów w Stanach Zjednoczonych.

Madeline postanowiła pokazać, jak zakłada pieluchę pod złotą sukienkę, którą wybrała na koncert Swift. Możemy podejrzewać, że jest to rozwiązanie awaryjne, ale ta fanka zdecydowanie nie zamierza ruszać się spod sceny 3-godzinnego show. Z komentarzy pod filmami możemy przypuszczać, że większość osób nie rozumie poświęcenia Swifties, choć kibicują im w wytrwałości.

@madelinedolaway Most durable 😩 #taylorswift #erastour #diapers #forbes ♬ original sound – user3547902119361

Taylor Swift w Polsce

Eras Tour Taylor Swift jak na razie obejmuje same amerykańskie miasta. Poprzednia trasa koncertowa Reputation Stadium Tour obejmowała 53 koncerty – ani jeden nie odbył się w Polsce. Artystka miała wystąpić podczas Open’er Festival 2020, ale ze względu na pandemię, festiwal został odwołany. Niestety nie pojawiła się informacja o kolejnej zapowiedzi występu artystki w naszym kraju. Pozostaje mocno trzymać kciuki, że Swift pojawi się jeszcze w Polsce!

Eras Tour można uznać już za legendarną trasę koncertową Taylor Swift, w której chcą uczestniczyć wszyscy fani słynnej artystki. Ich poświęcenie podczas koncertów przerosło jednak wszelkie oczekiwania. Swifties nie chcą opuścić ani sekundy jej występu. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →