materiały promocyjne

Znana aktorka broni Taylor Swift po komentarzach o sekstaśmie


05 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Aktorka Rachel Zegler stanęła w obronie Taylor Swift. Media tworzą toksyczną atmosferę wokół związku megagwiazdy ze sportowcem Travisem Kelce.

Para roku w amerykańskich nagłówkach

Odkąd w sieci pojawiła się informacja, że popowa artystka Taylor Swift spotyka się z nowym mężczyzną, amerykańskie media wpadły w szał. Travis Kelce to zawodnik futbolu amerykańskiego z drużyny Kansas City Chiefs ligi NFL. Trudno było wyobrazić sobie parę, która skupi uwagę różnorodnych odbiorców i serwisy plotkarskie. Każdego dnia na zagranicznych portalach pojawiają się kolejne zdjęcia – między innymi zadowolonej Taylor na meczach swojej nowej miłostki – a także informacje dotyczące ich relacji, których źródłem mają być osoby z otoczenia wokalistki i sportowca. Co najlepsze, para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie związku.

Ich popularność już rośnie – sprzedaż koszulek gracza NFL Travisa Kelce wzrosła o mniej więcej 400 proc. po tym, jak artystka kibicowała mu na stadionie. Wszyscy zaczynają mieć jednak dosyć medialnej uwagi wokół duetu, nawet zagorzałe Swifties. „Niedługo wszyscy ich znienawidzimy”, „Dajcie im spokój” – piszą pod postami w mediach społecznościowych. Niektórzy przekraczają też granice dobrego smaku.

Sobowtórka Taylor Swift wyszła ucharakteryzowana z domu. Twierdzi, że było to „okropne doświadczenie”
materiały promocyjne

Zegler wspiera Taylor Swift

W viralowym klipie, gospodarz podcastu „Barstool Sports” żartował, że musi zobaczyć seks taśmę przedstawiającą Travisa Kelce ze Swift, żeby uwierzyć w plotki o tym, że randkują. Postanowiła obronić ją zdobywczyni Złotego Globu, gwiazda West Side Story i nadchodzącego prequelu Igrzysk śmierci, Rachel Zegler:

„To nie nowość, że media są szczególnie (i bez powodu) okrutne wobec Taylor Swift, ale sposób, w jaki mężczyźni czują się uprawnieni do mówienia o kobietach, ich ciałach i życiu seksualnym, wymaga komentarza” – napisała na „X” Zegler w odpowiedzi na film podcastera. „Nigdy nie zobaczysz, jak ludzie mówią w ten sposób o mężczyźnie” – kontynuowała Zegler. „Zostawcie Taylor Swift w spokoju!”.

Rachel Zegler jako Lucy Gray Baird w „Igrzyskach śmierci”

Aktorka Rachel Zegler stanęła w obronie Taylor Swift. Media tworzą toksyczną atmosferę wokół związku megagwiazdy ze sportowcem Travisem Kelce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Para roku w amerykańskich nagłówkach […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →