fot. kadr z teledysku do piosenki „I Bet You Think About Me”

Chcesz usłyszeć nowe rzeczy od Taylor Swift? Udowodnij, że jesteś jej fanem


20 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Taylor Swift przygotowała gratkę dla swoich fanów. Ukryła za łamigłówkami swoje niepublikowane piosenki z okresu wydawania albumu 1989.

Utwory ukryte za łamigłówkami dla prawdziwych fanów

Od dwóch lat, w związku z konfliktem z byłą wytwórnią Big Machine i brakiem praw do własnej muzyki, Taylor Swift nagrywa od nowa swoje albumy. Pozostały jej już tylko trzy: debiutancka Taylor Swift, 1989 i Reputation. Okazuje się, że 1989 w Taylor’s Version ukaże się jeszcze w tym roku, a dokładniej 27 października. Będzie ona zawierała także niepublikowane dotąd utwory stworzone w tamtym okresie. Swifties mają dowiedzieć się o nich czegoś więcej przedpremierowo, ale muszą do tego rozwiązać łamigłówki, którymi udowodnią, że są prawdziwymi fanami i fankami Taylor.

Jak wziąć udział w zagadce Taylor Swift? Wystarczy wpisać w pasku wyszukiwania Google: „Taylor Swift”, a po naciśnięciu klawisza Enter na dole ekranu pojawi się niebieski skarbiec. Po kliknięciu na niego wyświetli się seria liter, z której należy ułożyć odpowiedź. Czasem łamigłówki zawierają podpowiedzi, czasem są to jedynie litery. Zagadek jest 89 i nie wszystkie są łatwe. Gdy zostaną przesłane 33 miliony odpowiedzi na każdą z łamigłówek, tytuły dodatkowych utworów zostaną opublikowane. Obecnie na wszystkie 89 pytań odpowiedziało nieco ponad 27 milionów osób. Chcecie im pomóc? Wpiszcie w Google „Taylor Swift”!

Tymczasem fizyczne wydanie 1989 (Taylor’s Version) trafiło do sprzedaży w wersji winylowej, a także CD. Nowej okładce towarzyszą bonusowe utwory, a także specjalny album z niepublikowanymi dotąd zdjęciami oraz plakat. Niestety zamówienie wersji preorderowej nie jest możliwe poza Stanami Zjednoczonymi, jednak jesteśmy pewni, że album niedługo trafi do sprzedaży także w naszym kraju.

Taylor Swift – 1989 (Deluxe)

Taylor Swift przygotowała gratkę dla swoich fanów. Ukryła za łamigłówkami swoje niepublikowane piosenki z okresu wydawania albumu 1989. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Utwory ukryte za łamigłówkami dla prawdziwych fanów […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →