wizualizacja do utworu „Enchanted”

Okropne doświadczenie” sobowtórki Taylor Swift. Wyszła ucharakteryzowana z domu


24 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Ashley Leechin, TikTokerka będąca sobowtórem Taylor Swift, wyszła na ulicę w przebrana za wokalistkę. Opisała to doświadczenie jako okropne.

Niepokojąca działalność, czy ciekawy eksperyment społeczny?

Jeśli jesteście fanami Taylor Swift, być może kojarzycie taką postać jak Ashley Leechin. TikTokerka stała się popularna na tej platformie dzięki filmikom, w których występuje jako sobowtórka Taylor. Ostatnio sprawa zaczęła przybierać jednak dość niepokojący obrót. Ashley wyszła bowiem na ulicę ucharakteryzowana na Taylor Swift. Spadła na nią fala krytyki, na którą szybko odpowiedziała w taki sposób:

Ten eksperyment społeczny polegał na przeżyciu dnia z życia celebryty. Chciałam zobaczyć, co by się stało, gdybym wyszła z domu, wyglądając jak Taylor Swift. Przeżyć sytuację, którą widzieliście we wszystkich tych filmikach, gdzie wokół artysty roją się fani. To pokazuje, jak daleko jest w stanie posunąć się fandom. Na początku było to głównie pozytywne doświadczenie. W ten sam dzień Taylor została jednak oblana czymś na ulicy, wezwano policję, a ja przeraziłam się, że coś może mi się stać. Pozytywne doświadczenie przerodziło się w okropne.

@paolaamarcella Yall think this was taylor? #viral #taylorswift #thegrove #fyp #losangeles ♬ original sound – pillz🦋

Na koniec filmiku Ashley zaznaczyła, że jej intencją nie było naśmiewanie się z kogokolwiek czy jakakolwiek złośliwość. Internauci jednak wypowiedzieli się o jej pomyśle w głównej mierze bardzo krytycznie. Jedna osoba stwierdziła wręcz, że Taylor, widząc całą sytuację, powinna załatwić sobie zakaz zbliżania, albo w ogóle pozwać TikTokerkę. A wam jak się wydaje? Wyjście na ulicę ucharakteryzowaną na tak znaną osobę można potraktować jako eksperyment społeczny czy dochodzi tu już do czegoś niepokojącego?

@noitisashley13 Sorry late post. ‘A day in the life of a celebrity’ – only because it was Taylor everyone is blowing this out of proportion. If it were anyone else, it would have had a completely different outcome. This is why celebrities would hire decoys so they can enjoy their private event or quiey evening. Thank you to everyone who was so kind & sweet yesterday. Not going squash any other rumors because that is pointless. Just a friendly reminder, please do not bully any of my friends. You can bully me because it seems to be an okay thing to do in the ‘swiftie’ fandom but please do not bully my friends because they were incredible to work with. #itsjustashley #vicinthegame #taylorswift ♬ original sound – Ashley

Zdjęcie Ashley ucharakteryzowanej na Taylor Swift

Ashley Leechin, TikTokerka będąca sobowtórem Taylor Swift, wyszła na ulicę w przebrana za wokalistkę. Opisała to doświadczenie jako okropne. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Niepokojąca działalność, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →