Czarny HIFI zapowiada ostatni album singlem z Sariusem i Zalią


09 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Czarny HIFI przygotowuje obecnie swój trzeci album producencki. Niestety, będzie to ostatnie, tego typu, wydawnictwo uzdolnionego beatmakera i muzyka. Na otarcie łez, słuchacze otrzymują kolejny udany singiel zapowiadający Jeśli coś się stanie…

Wakacyjne Wino w dobrym towarzystwie

Po wcześniejszym, stworzonym wraz z Małpą, a stanowiącym ukłon w stronę klasyki, utworze Nie Wziąłem Się Znikąd, tym razem Czarny HIFI serwuje nam Wino. Wakacyjny i mocno przebojowy singiel, w którym wyczuć jednak możemy pewną nutę melancholii. Do jego stworzenia producent zaprosił Sariusa i Zalię. I wiedział co robi! Wokal rapera udanie komponuje się ze śpiewem wokalistki, a Czarny swoją warstwą muzyczną sprawia, że to Wino z dużym potencjałem na letni hit. Jednak taki z tej wyższej półki. Walory singla Wino dodatkowo potęguje jego wizualny aspekt, czyli teledysk w reżyserii Pawła Powolnego.

Czarny HIFI ft. Sarius, Zalia – Wino

Premierę ostatniego albumu Czarny HIFI zaplanował na październik

Słuchając wypuszczonych dotąd singli zwiastujących nadchodzący album Czarnego HIFI ciężko jest pogodzić się z decyzją producenta, o zakończeniu swojej aktywności na trzech wydawnictwach. W tej materii oczywiście. Mamy bowiem nadzieje, że Czarny producenckiego fachu całkowicie nie porzuci. A utwory takie jak Ostatnie Szlug z Bonsonem i Skipem, wspomniany numer z Małpą, czy najświeższe Wino z Sariusem i Zalią udowadniają jak bardzo jakościowy, różnorodny i wpadający w ucho content jest w stanie zapewnić ten producent. I dużą stratą dla słuchaczy będzie brak kolejnych płyt producenckich, które swoją ksywą podpisze Aleksander Kowalski.

Decyzję o zaprzestaniu prac nad projektami z udziałem wielu zaproszonych gości Czarny HIFI zdążył nam już dokładnie wytłumaczyć jeszcze wiosną, wraz z pierwszymi zapowiedziami tego wydawnictwa. W ostatnimi natomiast czasie dowiedzieliśmy się, że oprócz wyżej wymienionych, na album ten Czarny zaprosił również Young Igiego, Sobela, Ero, Piha, Tymka, Qry’ego oraz Mikołaja Trzaskę. Samą premierę albumu A jeśli coś się stanie.. zaplanowano z kolei na 15 października. Ostatni album Czarnego HIFI zakupić można już teraz w sklepie, odpowiedzialnej za wydanie płyty, wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Czarny HIFI - Jeśli coś się stanie... - okładka
Czarny HIFI – Jeśli coś się stanie… – okładka

Wakacyjne i przebojowe “Wino” stanowi kolejny już zwiastun zapowiedzianego na październik albumu “A jeśli coś się stanie…”.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →