Sarius nadchodzi z nową płytą, posłuchaj singla

Podziel się newsem:

Sarius właśnie zaprezentował nowy utwór, który zapowiada kolejną płytę rapera. Zobaczcie teledysk do kawałka Pierwszy Dzień Po Końcu Świata.

Sarius jest dziś jednym z najważniejszych i najpopularniejszych przedstawicieli polskiej rap sceny. Zachwyca słuchaczy szczerymi tekstami i emocjonalną muzyką.

Młody, 27-letni muzyk szybko się uniezależnił i założył własną wytwórnię Antihype, w której wydał dwa ostatnie albumy – pokryty złotem Antihype i platynowe Wszystko co złe. To właśnie te krążki przyniosły Mariuszowi ogromny rozgłos.

Sarius – nowa płyta Pierwszy Dzień Po Końcu Świata 

Częstochowski raper nie próżnuje i niespełna miesiąc po premierze ostatniego krążka zapowiada kolejną płytą. Jej tytuł to Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, a preorder ruszy już 29 lipca. Z kolei premiera albumu będzie miała miejsce już 30 sierpnia, równo rok po wydaniu Wszystko co złe.

Sarius - Pierwszy Dzień Po Końcu Świata

Sarius mówi o nadchodzącej płycie:

Moja pierwsza płyta nazywała się Blisko Leży Obraz Końca – nie miałem wtedy pojęcia, jak długa będzie ta droga. Dotarłem jednak do tego mitycznego miejsca, który cały czas jawił się jako tonący w złocie Eden. Dzisiaj dostrzegam, że to wszystko to tylko pomalowana makieta, a blask złota okazuje się być sztucznym światłem reflektora. I w tłumie ludzi okazujesz się być zawsze sam, chyba, że akurat chcesz być sam naprawdę – wtedy zawsze jesteś w tłumie ludzi. Już mnie to nudzi i tak jak Truman chce po prostu zobaczyć, co jest po drugiej stronie tej całej scenografii. O tym jest ten numer i o tym jest ta płyta. Zapraszam Was do spędzenia ze mną pierwszego dnia po końcu świata.

Już teraz możecie posłuchać pierwszego utworu promującego album Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Kawałek o tym samym tytule jest intrem płyty i został wyprodukowany przed Gibbsa.

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, posłuchaj:

Sarius właśnie zaprezentował nowy utwór, który zapowiada kolejną płytę rapera. Zobaczcie teledysk do kawałka Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Sarius jest dziś jednym z najważniejszych i najpopularniejszych przedstawicieli polskiej rap sceny. Zachwyca słuchaczy szczerymi tekstami i emocjonalną muzyką. Młody, 27-letni muzyk szybko się uniezależnił i założył własną wytwórnię Antihype, w której wydał dwa ostatnie albumy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

SARIUS X KARTKY w Lublinie

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →