kadr z teledysku „Stado”

Sarius z napędem na cztery łapy jak quattro? Szef ANTIHYPE współpracuje z Kubańczykiem


26 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Sarius publikuje kolejny singiel. Tym razem częstochowianin zaprosił do utworu Kubańczyka.

Sarius w zaskakującym wydaniu

Szef ANTIHYPE kontynuuje serię publikacji, którą rozpoczął pod koniec czerwca. Dziś o północy zadebiutował jego najnowszy utwór zatytułowany Quattro. Obok Sariusa wystąpił Kubańczyk, z którym dotychczas częstochowianin nie współpracował. Za produkcję bitu odpowiada Wowo.

Sarius feat. Kubańczyk – Quattro

Zobacz: Co Sarius sądzi o kobiecym rapie? Raper odniósł się do działalności Young Leosi i Oliwki Brazil

Pierwszym singlem, który opublikował Sarius po przerwie, było Bon Voyage z udziałem Słonia. Następnie Mariusz postawił na dwie solowe piosenki: Jokera i Stado. Za brzmienie dwóch pierwszych wymienionych tytułów odpowiedzialny jest soSpecial, natomiast bit do Stada wyprodukował NOCNY.

Kubańczyk wkrótce zagra w Poznaniu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Popularność Kubańczyka nie maleje, a wręcz zdawać by się mogło, że ciągle wzrasta. Już 21 października raper odwiedzi klub X-Demon w Poznaniu przy ulicy Ignacego Paderewskiego 10. Wejściówki na koncert Kubańczyka znajdziecie na Biletomat.pl. Spieszcie się z kupnem, ponieważ w sprzedaży jest wyłącznie jedna pula biletów dostępna do wyczerpania.

Kubańczyk – Lady Pank 2


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Sarius publikuje kolejny singiel. Tym razem częstochowianin zaprosił do utworu Kubańczyka. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Sarius w zaskakującym wydaniu Szef […]

Kubańczyk X-Demon Poznań | 21.10.2022

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →