kadr z teledysku „Stado”

Sarius z napędem na cztery łapy jak quattro? Szef ANTIHYPE współpracuje z Kubańczykiem


26 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sarius publikuje kolejny singiel. Tym razem częstochowianin zaprosił do utworu Kubańczyka.

Sarius w zaskakującym wydaniu

Szef ANTIHYPE kontynuuje serię publikacji, którą rozpoczął pod koniec czerwca. Dziś o północy zadebiutował jego najnowszy utwór zatytułowany Quattro. Obok Sariusa wystąpił Kubańczyk, z którym dotychczas częstochowianin nie współpracował. Za produkcję bitu odpowiada Wowo.

Sarius feat. Kubańczyk – Quattro

Zobacz: Co Sarius sądzi o kobiecym rapie? Raper odniósł się do działalności Young Leosi i Oliwki Brazil

Pierwszym singlem, który opublikował Sarius po przerwie, było Bon Voyage z udziałem Słonia. Następnie Mariusz postawił na dwie solowe piosenki: Jokera i Stado. Za brzmienie dwóch pierwszych wymienionych tytułów odpowiedzialny jest soSpecial, natomiast bit do Stada wyprodukował NOCNY.

Kubańczyk wkrótce zagra w Poznaniu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Popularność Kubańczyka nie maleje, a wręcz zdawać by się mogło, że ciągle wzrasta. Już 21 października raper odwiedzi klub X-Demon w Poznaniu przy ulicy Ignacego Paderewskiego 10. Wejściówki na koncert Kubańczyka znajdziecie na Biletomat.pl. Spieszcie się z kupnem, ponieważ w sprzedaży jest wyłącznie jedna pula biletów dostępna do wyczerpania.

Kubańczyk – Lady Pank 2


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Sarius publikuje kolejny singiel. Tym razem częstochowianin zaprosił do utworu Kubańczyka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sarius w zaskakującym wydaniu Szef ANTIHYPE kontynuuje serię publikacji, którą rozpoczął pod koniec […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →