fot. materiały prasowe

Sarius wraca z solowym numerem. Raper nawiązuje do słynnej postaci z komiksów DC


21 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Aktywność Sariusa zaczyna wzrastać. Po opublikowaniu singla pod koniec czerwca raper z Częstochowy dzieli się kolejnym utworem.

Sarius pokaże nam sztuczkę z długopisem?

W serwisach streamingowych pojawił się najnowszy utwór założyciela ANTIHYPE. Joker powstał na bicie soSpecial, a mix i mastering wykonał Mixedbytrzy. Teledysk, który towarzyszy utworowi, stworzył aktv.13.

Sarius – Joker

To drugi utwór od częstochowianina w przeciągu miesiąca. Pod koniec czerwca Sarius opublikował singiel Bon Voyage z udziałem Słonia. Na razie nie pojawiła się żadna informacja o kolejnym albumie Sariusa. Jednak jego działania pozwalają przypuszczać, że projekt pojawi się prędzej niż później.

Sarius wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W pierwszej połowie sierpnia, dokładnie między 11. a 13. dniem miesiąca, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

Zobacz: Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 coraz bliżej. Wiemy, kto kiedy wystąpi

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

Aktywność Sariusa zaczyna wzrastać. Po opublikowaniu singla pod koniec czerwca raper z Częstochowy dzieli się kolejnym utworem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sarius pokaże nam sztuczkę z długopisem? W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →