kadr z teledysku „Worki w tłum"

Lech Polish Hip Hop Festival 2022 coraz bliżej. Wiemy, kto kiedy wystąpi


15 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Organizatorzy Lech Polish Hip Hop Festival 2022 po wielu pytaniach podzielili się timetable tegorocznej edycji. Nie oznacza to jednak, że line-up został odsłonięty w całości.

Lech Polish Hip Hop Festival 2022 z timetable. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jedna z największych imprez hip-hopowych w kraju rozpocznie się za niecały miesiąc, tj. w czwartek 11 sierpnia. Po raz kolejny fani rapu z całej Polski spotkają się na Plaży nad Wisłą w Płocku przy ul. Rybaki, by krzyczeć “ELOOO!”. W ostatnich tygodniach organizatorzy Lech Polish Hip Hop Festival 2022 stopniowo odsłaniali line-up, w którym znalazło się ponad stu artystów. Po wielu pytaniach od fanów imprezy włodarze w końcu opublikowali timetable wydarzenia.

Zobacz: Jetlagz, Margaret, Kalush Orchestra i inni zagrają podczas Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022

Pierwszy dzień w większości będzie należeć do młodych traperów. Na płockiej plaży wystąpią m.in. Vkie, Kabe, OKI, White Widow i Janusz Walczuk. Nie zabraknie jednak bardziej doświadczonych twórców jak Malik Montana, Słoń czy Sitek, a nawet weteranów sceny pokroju O.S.T.R.-a lub Ero JWP.

lech polish hip hop festival 2022 czwartek
rozpiska pierwszego dnia LPHHF 2022, materiały prasowe

W piątek, po odpowiedniej rozgrzewce, włodarze LPHHF oferują uczestnikom jeszcze więcej występów. Pojawią się m.in. Young Igi, Otsochodzi, Guzior, Bedoes, Rusina, Hodak. Zagra również pokaźna reprezentacja chillwagonu: Kizo, Borixon, Tede, Qry, ZetHa i ReTo, a to tylko fragment zaplanowanych koncertów.

lech polish hip hop festival 2022 piątek
rozpiska drugiego dnia LPHHF 2022, materiały prasowe

Ostatni dzień festiwalu (lub przedostatni, jeśli ktoś wybiera się na Lech Polish Hip Hop Music Awards 2022) wcale nie wygląda jak plan na spokojne pożegnanie. W sobotę w Płocku zagrają Dwa Sławy, Sokół, Paluch, Białas, Pezet, Jan-rapowanie, Szczyl oraz Quebonafide. Jak wynika z grafiki to jednak nie koniec ogłoszeń. W sobotę wystąpi jeszcze sekretny gość, którego do tej pory gospodarze imprezy nie przedstawili.

lech polish hip hop festival 2022 sobota
rozpiska trzeciego dnia LPHHF 2022, materiały prasowe

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w bilety, lepiej się pospieszyć. W ofercie znajduje się ograniczona pula karnetów oraz biletów jednodniowych. Wejściówki na Lech Polish Hip Hop Festival 2022 oraz pola namiotowe znajdziecie na Biletomat.pl.

Organizatorzy Lech Polish Hip Hop Festival 2022 po wielu pytaniach podzielili się timetable tegorocznej edycji. Nie oznacza to jednak, że line-up został odsłonięty w całości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →