kadr z „Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2022 I Cichy & Mały"

Cichy i Mały wracają do akcji. Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2022 coraz bliżej

Obserwuj nas na instagramie:

Cichy i Mały, czyli Artur Barciś i Wini, zgubili statuetkę Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022. Sprawdź, jak poradzili sobie z problemem.

Cichy i Mały ruszają na poszukiwanie statuetki LPHHMA 2022

Na kanale Polish Hip-Hop Music Awards ukazał się kolejny odcinek przygód Cichego i Małego, w których role ponownie wcielają się Artur Barciś oraz Winicjusz “Wini” Bartków.

Zobacz: Czarna Wołga promująca Lech Polish Hip-Hop Music Awards z nominacją do prestiżowej nagrody

Z najnowszego odcinka w reżyserii Piotra Onopy dowiadujemy się, że panowie zgubili statuetkę, która 14 sierpnia w Orlen Arenie w Płocku ma być przyznana wyróżnionym hip-hopowcom. Autorem scenariusza czterominutowego filmu jest Michał Krygier.

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2022 I Cichy & Mały

W Płocku ponownie odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Zanim odbędzie się gala wręczania nagród hip-hopowych, między 11 a 13 sierpnia w Płocku na Plaży nad Wisłą odbędzie się nieobecna przez dwa lata impreza, czyli Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Karnety oraz bilety jednodniowe znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Dwuletnia rozłąka to czas tęsknoty, ale także ciężkiej pracy naszego zespołu. Przez ponad dwa lata, pracowaliśmy nad najróżniejszymi wariantami festiwalu. Nie lubimy półśrodków, dlatego nie chcieliśmy dawać Wam namiastki czy marnych substytutów wydarzenia. Festiwalem jesteście Wy! Wasza dobra zabawa, bezpieczeństwo oraz komfort to nasze priorytety.

– zachęcają organizatorzy

Niedawno ogłoszono również pierwszą pulę artystów. W historii festiwalu nie zdarzyło się jeszcze, by pierwsza partia raperów była aż tak obszerna. Na liście znaleźli się: Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe.

W Płocku pojawi się Tent Stage, czyli nowa, duża scena, a także strefy merchandise, w których będzie można zaopatrzyć się w upragnione gadżety. Przebudowano także strefę food trucków, a także zadbano o strefy relaksu i aktywności. Organizatorzy LPHHF szykują również aż trzy pola namiotowe oraz miejsce dla kamperów.

Polish Hip-Hop Festival – aftermovie z edycji w 2019 roku

Cichy i Mały, czyli Artur Barciś i Wini, zgubili statuetkę Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022. Sprawdź, jak poradzili sobie z problemem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →