kadr z teledysku „Utkaj Mordę”

1988 z kolejnym singlem z nadchodzącej płyty. Na feacie Tonfa i Zdechły Osa


13 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

1988 podzielił się trzecim singlem ze swojej producenckiej płyty Ruleta. Na feacie pojawił się duet Tonfa – Norman i Kierat oraz Zdechły Osa

Ruleta powoli się rozkręca

Utkaj Mordę to trzeci, po Bajkale z Margaret i Kachą oraz Przypływie z asthmą, Szczylem i DJ-em Zetenem kawałek z producenckiego krążka 1988 zatytułowanego Ruleta. Na bicie szczecinianina nawinęli Norman i Kierat, czyli duet Tonfa oraz Zdechły Osa.

1988 ft. Tonfa, Zdechły Osa – Utkaj Mordę

1988 i zacni goście zagrają razem

Ruleta będzie kolejnym producenckim krążkiem 1988. Na płycie znajdziemy ponad trzydziestu gości z najróżniejszych środowisk i gatunków muzycznych: od undergroundu do mainstreamu, wykonawców muzyki pop i raperów. W Ruletę z 1988 zagrają: asthma, Barto Katt, Berson, Cichoń, DJ Zeten, Gedz, Gicik Amane, Hades, Hałastra, hermeneia, Kacha, Kosi, Kukon, Margaret, Mati Szert, Miły ATZ, Mokebe, MW, Nath, Onoe Caponoe, Ras, Rosalie., Scolop333ndra, Siwers, Sydoz, Szczyl, Tonfa, Tymek, Wilku WDZ, Włodi, Zdechły Osa, Żyto, Secret Guest no1, Secret Guest no2.

Hip-Hop od zawsze był dla mnie punktem wyjścia i choć w pewnym sensie powinienem czuć się związany z tą sceną, to wolę obserwować ją z boku, nie będąc jej integralną częścią. Taka jest ta płyta, usłyszycie na niej wiele doskonale znanych nazwisk ze świata rapu, kilku newcomerów oraz reprezentantów i reprezentantki spoza tej sceny. Jednak w zestawieniu z moją wizją muzyki ich twórczość nabiera nieco innego charakteru. W produkcji zawsze stawiałem przede wszystkim na klimat i ładunek emocjonalny – tak samo jest w przypadku Rulety, to muza bardziej do auta niż na imprezę, bardziej na słuchawki niż poranne radyjko, a najlepiej posmakuje w ciasnym klubie z solidnym soundsystemem, bo basowa tradycja jest u mnie zawsze pielęgnowana.

mówi 1988

Ruleta ukaże się 20 maja. Płytę można już zamawiać w przedsprzedaży ze sklepu DefJamu.

1988 podzielił się trzecim singlem ze swojej producenckiej płyty Ruleta. Na feacie pojawił się duet Tonfa – Norman i Kierat oraz Zdechły Osa Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ruleta […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →