kadr z klipu do utworu „Batman" Kukona i Darii Zawiałow

Kukon promuje “Rough N’Gentle” singlem z Darią Zawiałow


28 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już za niecałe dwa tygodnie premiera najnowszej płyty Kukona zatytułowanej Rough N’Gentle. Sprawdź najnowszy singiel Batman z gościnnym udziałem Darii Zawiałow.

Nowy krążek już za rogiem

Po ponad rocznej przerwie wydawniczej (dziś mija dokładnie rok od wydania albumu Dramat. nagranego wraz z Julią Mikułą) Kukon powraca z nowym albumem. Już 8 kwietnia swoją premierę będzie miało Rough N’Gentle. Jak do tej pory mieliśmy okazję usłyszeć dwa utwory z nowego wydawnictwa Casting oraz prawniczka. Znana jest już okładka albumu oraz tracklista obfitująca w intrygujących gości takich jak PRO8L3M czy Daria Zawiałow, udzielająca się na najnowszym singlu Batman. Za muzykę do utworu odpowiada warszawski duet Rysy, a autorem klipu jest Nikodem Marek z Papaya Films.

Kukon feat. Daria Zawiałow – Batman

Tracklista i okładka płyty Kukon – Rough N’Gentle

 1. 4 AM In Metawers
 2. Only&One
 3. Casting
 4. Tango Argentino
 5. Nowy Dom
 6. 35mm feat. Louis Villain, Phunk’ill
 7. Polish Savages feat. Marcin Januszkiewicz
 8. Hard Flex Drive feat. PRO8L3M
 9. prawniczka
 10. Czarne Subaru
 11. Funny Games
 12. Miss Pleasure
 13. Batman feat. Daria Zawiałow
 14. Wyjedźmy do Oslo
 15. Aesthetic
 16. Algorytm feat. Faustyna Maciejczuk
 17. Electra
 18. Chamy feat. Lex Clockwork (bonus track)
 19. Middle East Freestyle (bonus track)
kukon rough n gentle
okładka albumu Rough N’ Gentle Kukona, Piękny Syf 2022

Kukon w Katowicach, Wrocławiu oraz Giżycku

W najbliższych tygodniach Kukon wystartuje z trasą koncertową promującą swój najnowszy album Rough N’Gentle. Raper zawita między innymi do Katowic (14 kwietnia), Wrocławia (23 kwietnia), ale wystąpi także podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwalu, która odbędzie się w Giżycku w dniach 14-16 lipca 2020 roku. Bilety na wszystkie te wydarzenia znajdziecie na stronie biletomat.pl.

Już za niecałe dwa tygodnie premiera najnowszej płyty Kukona zatytułowanej Rough N’Gentle. Sprawdź najnowszy singiel Batman z gościnnym udziałem Darii Zawiałow. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Nowy krążek już za rogiem Po ponad rocznej przerwie wydawniczej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →