fot. materiały prasowe

Faustyna Maciejczuk x Hela – “Dzień za dniem”, czyli duet doskonały


22 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Faustyna Maciejczuk x Hela łączą siły w bardzo emocjonalnym duecie. Posłuchajcie piosenki Dzień za dniem, która jest drugą częścią projektu FONOBO Mixer.

FONOBO Mixer w wykonaniu Faustyny i Heli

Ostatnio dowiedzieliśmy się o kolejnej akcji FONOBO Label, która miała skupić się na promocji młodych polskich twórców. Postanowiono łączyć ich w duety, które będą musiały konstruować utwory na podstawie briefu od wytwórni, a także na jednodniowej pracy z producentem – Kubą Krupskim, współpracującym m.in. z Lanberry.

Przeczytaj także: Pola Chobot & Adam Baran i Magda Kluz – „Sam na sam” objawia moc duetów

W pierwsze części projektu udział wzięli Pola Chobot & Adam Baran i Magda Kluz, którzy nagrali przepiękną piosenkę Sam na sam. Kolejny krok postawiły Faustyna Maciejczuk i Hela. Co więc wyszło z nowego duetu?

Faustyna Maciejczuk x Hela – dwa wokale w jedności

Tak jak w przypadku singla Sam na sam, utworu Dzień za dniem słuchać można w dwóch wersjach. Nagranie studyjne dostępne jest we wszystkich serwisach cyfrowych, a na kanale FONOBO Label na YouTube zostało udostępnione wideo z klimatycznej live sesji.

Faustyna Maciejczuk
Faustyna Maciejczuk/ fot. materiały prasowe

To, co dla mnie ważne jest / To, co mija dzień za dniem / Jutro może zachwiać się / Dzisiaj czuję tak, jak chcę

Słuchamy w nowym utworze, który w swojej emocjonalnej strukturze przypomina nam, że warto cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą. Ulotność życia szczególnie w dzisiejszych czasach jest bardzo odczuwalna, także łapmy je za nogi i nie puszczajmy ani na moment.

Hela
Hela/ fot. materiały prasowe

I tak naprawdę co tu dużo mówić. Warstwa tekstowa, w połączeniu z pięknymi wokalami obu pań, to duet idealny, który od razu wstrzelił się w moje gusta. Delikatny, emocjonalny i prawdziwy – musicie dać mu szansę!

Faustyna Maciejczuk x Hela – Dzień za dniem (FONOBO MIXER Live Session), posłuchaj!

Faustyna Maciejczuk x Hela łączą siły w bardzo emocjonalnym duecie. Posłuchajcie piosenki Dzień za dniem, która jest drugą częścią projektu FONOBO Mixer. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać FONOBO Mixer w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →