Faustyna Maciejczuk „Bez granic” oddaje się muzyce. Jej debiut już jest w drodze


06 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Faustyna Maciejczuk pod skrzydłami Fonobo Label wcale nie tak dawno temu wydała epkę Przebudzenie, a obecnie ze wszystkich sił pracuje nad swoim debiutanckim albumem długogrającym. Jego pierwszym zwiastunem jest energetyczny singiel Bez granic.

Faustyna Maciejczuk kroplą drąży skałę

Artystka ma na swoim koncie pierwsze przeboje i na pewno nie zaczyna z pozycji całkowitej nowicjuszki. Współpraca z Fonobo Label oraz świetnie przyjęta epka Przebudzenie zrobiły niemały szum wokół Faustyny Maciejczuk i zresztą całkiem słusznie. Wszelkie playlisty na Spotify polecające polską muzykę alternatywną, w szczególności tą nową, dopiero co odkrywaną – nie mogłyby obyć się bez jej przebojów, takich jak Krążę, czy Po burzy.

Artystka zdobyła wykształcenie muzyczne, aczkolwiek nie to decyduje przecież o jej wrażliwości: której ma wiele – o wiele więcej, niż zmieściło się w sześciu utworach, składających się na jej marcowy minialbum. Faustyna jest w trakcie prac nad swoją debiutancką, długogrającą płytą i właśnie podzieliła się pierwszym jej przedsmakiem. Sądząc po singlu Bez granic, zapowiada się to na dosadny materiał, z ogromnym potencjałem koncertowym.

Przeczytaj: „Tylko jedno w mej głowie” – wywiad z Faustyną Maciejczuk

Faustyna Maciejczuk bez granic nowy singiel
„Bez granic” – okładka singla

Bez granic w interpretacji – wybieraj

Utwór Bez granic pozostaje bardzo uniwersalny w swej interpretacji. Przekazuje oczywiście jasne treści, aczkolwiek może pełnić zupełnie dowolne funkcje, w zależności, pod czyją rzeczywistość zostanie podłożony. Może to być i odwrócony lovesong oraz manifest artystyczny – jak chcesz, to ty decydujesz, co takiego w nim zobaczysz.

Muzycznie równie dzieje się tam dużo i ciekawie, chociaż odrobinę mrocznie. Electropop w tej odsłonie Faustyny zderza się z jej delikatną barwą głosu, wywołując ciekawe zjawisko instynktownego niepokoju, świetnie rezonującego z liryczną warstwą utworu.

Utwór „Bez granic” jest naładowany taneczną energią i zapowiada debiutancką płytę artystki. Faustyna Maciejczuk nie traci czasu i mocno pracuje na swoje pięć minut. Singiel to taneczna petarda i odsłania drapieżną stronę artystki. To też jeden z tych kawałków, przy którym można pójść w tango.

– czytamy w informacji prasowej

Faustyna Maciejczuk – Bez granic (Official Video)

Teledysk do utworu Bez granic wyreżyserowała Izabela Zubrycka, która jest również autorką scenariusza. Za zdjęcia odpowiedzialny był Mateusz Hernik, a ponadto w klipie wystąpił m.in. Jann, artysta projektu FONOBO Pitcher.

Jann – One missed call (Official Video)

Faustyna Maciejczuk pod skrzydłami Fonobo Label wcale nie tak dawno temu wydała epkę Przebudzenie, a obecnie ze wszystkich sił pracuje nad swoim debiutanckim albumem długogrającym. Jego pierwszym zwiastunem jest energetyczny singiel Bez granic. Faustyna Maciejczuk kroplą drąży skałę Artystka ma na swoim koncie pierwsze przeboje i na pewno nie zaczyna z pozycji całkowitej nowicjuszki. Współpraca […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →