fot. kadr z teledysku do piosenki „Wiatr”

Faustyna Maciejczuk zadebiutuje na niebiesko. Zamówcie płytę „Baby Blue” już teraz


06 października 2022

Podziel się newsem:

Faustyna Maciejczuk nadchodzi z długo wyczekiwanym debiutanckim LP. Płyta Baby Blue jest już dostępna w preorderze.

Długo wyczekiwany debiut

Faustyna Maciejczuk, czyli jedno z największych odkryć młodego pokolenia, nadchodzi z debiutanckim LP zatytułowanym Baby Blue. To autorka między innymi utworów Deja Vu i Lśnienie, znana ze współprac z Helą w ramach akcji FONOBO Mixer, duetem the small town kids, który tworzą Filip Wojtala i Michał Świder, a także współpracy z Tymkiem. Już w październiku Maciejczuk zaprezentuje nam swój debiutancki długogrający krążek, który będzie następcą wydanej w 2021 roku EP-ki Przebudzenie.

Faustyna Maciejczuk – Wiatr, posłuchaj!

Faustyna Maciejczuk Baby Blue
okładka albumu Baby Blue Faustyny Maciejczuk / fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Moje Rytmy #50: Faustyna Maciejczuk

Krążek wokalistki ukaże się już 28 października:

Album niekonceptualny „Baby blue” to nauka wyrażania i akceptacji siebie oraz nowela na temat bycia tu i teraz. Faustyna Maciejczuk prezentuje dziewięć nowych utworów z okresu pracy nad samoświadomością i akceptacją swojego człowieczeństwa. Poszukiwania odpowiedzi na temat tego, czym jest strefa komfortu, jak z niej wyjść przełamując swoje lęki i jak ją docenić, uszanować, pielęgnując poczucie miłości do samej siebie. Utwory, mimo że mogą wydawać się różne, spaja wrażliwość towarzysząca wczesnej dojrzałości artystki

– czytamy o samym albumie.

Płytę możecie zamówić już teraz za pośrednictwem oficjalnej strony wytwórni FONOBO Label. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ.

Tracklista albumu Baby Blue:

  1. lśnienie
  2. konstruktor
  3. wiatr
  4. baby blue
  5. kołysanka pod poduszkę (Pillow)
  6. nie jesteś sam
  7. o tobie
  8. deja vu
  9. chcę lepiej

Faustyna Maciejczuk nadchodzi z długo wyczekiwanym debiutanckim LP. Płyta Baby Blue jest już dostępna w preorderze. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Długo wyczekiwany debiut […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →