fot. materiały prasowe

Tymek powraca z nowym singlem „Małe rzeczy”. Tym razem u jego boku pojawia się również Faustyna Maciejczuk


12 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Tymek i Faustyna Maciejczuk łączą swoje hipnotyzujące wokale w nowym singlu wokalisty. Małe rzeczy są czymś, za czym nieustannie gonimy.

Szczęście na wyciągnięcie ręki?

Tymek, który dobija powoli do połowy swojej letniej trasy, powraca z kolejnym singlem. Piosenka Małe rzeczy, w której wokaliście towarzyszy Faustyna Maciejczuk, jest pytaniem rzuconym w eter o to, jak znaleźć upragnione szczęście. Nie jest ona odklejoną od rzeczywistości historią, której brakuje poparcia. To tak naprawdę opowieść o życiu codziennym, w którym czasami brakuje nam po prostu „tych momentów”, by podnieść się z kolan i mieć radość z własnego istnienia.

Przeczytaj także: Tymek w swoim stylu. Artysta niespodziewanie wydał kawałek Młody milioner

tymek 2022
fot. materiały prasowe

Małe rzeczy są już piątą piosenką, którą w ostatnim czasie zaprezentował nam wokalista. Utwór jest przystankiem w połowie letniej trasy Tymek 2022. Wcześniejszymi były: Kolorowych Snów, Zadzwonię do Ciebie, Młody Milioner i Pod Gołym Niebem. Jak podkreślają wydawcy, nie wiadomo czy wspomniane utwory będą składać się na nową płytę muzyka.

Tymek – Małe rzeczy ft. Faustyna Maciejczuk, posłuchaj!

Osiem koncertów do zakończenia trasy

Wszystkich wymienionych piosenek już teraz możecie posłuchać na streamingach lub zrobić to na żywo podczas koncertów. Obecna rozpiska zawiera już tylko osiem spektakli, które zostaną zaprezentowane między innymi w Olsztynie, Gdańsku, Warszawie, a także Łodzi. Nie może Was tam zabraknąć!

Tymek 2022 – sprawdź daty

  • 12 sierpnia – Olecko – Active Festival
  • 13 sierpnia – Olsztyn – Green Festival
  • 20 sierpnia – Gdańsk – Męskie Granie
  • 25 sierpnia – Warszawa – Praga Centrum
  • 26 sierpnia – Żywiec – Męskie Granie
  • 27 sierpnia – Łódź – Letnisko – Księży Młyn
  • 28 sierpnia – Białystok – New Pop Festival
  • 09 września – Warszawa – ON AIR
tymek 2022
fot. materiały prasowe

Tymek i Faustyna Maciejczuk łączą swoje hipnotyzujące wokale w nowym singlu wokalisty. Małe rzeczy są czymś, za czym nieustannie gonimy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →