Brodka, Tymek i Ubranski promują nowy sezon serialu “Rojst”

Obserwuj nas na instagramie:

W przededniu premiery serialu Rojst ’97 do sieci trafił singiel promujący produkcję. Posłuchajcie utworu Ostatni Edyty Bartosiewicz w reinterpretacji Tymka, Brodki i Urbanskiego.

Brodka, Tymek i Urbanski w reinterpretacji przeboju Edyty Bartosiewicz

7 lipca na Netflix premierę będzie miał serial kryminalny Rojst ‘97 w reżyserii Jana Holoubka. W nostalgiczny klimat lat 90. możemy przenieść się już dziś, za sprawą utworu Ostatni w wykonaniu Tymka i Brodki. Za produkcję muzyczną odpowiada Urbanski. W oryginale utwór kawałek wykonuje Edyta Bartosiewicz.

Ostatni Edyty Bartosiewicz to prawdopodobnie najpiękniejsza ballada w historii polskiego popu. Zmierzenie się z tak ikonicznym numerem było sporą odpowiedzialnością. Nie uznaję tworzenia coverów gorszych od oryginałów. Za każdym razem staram się dostarczać coś, co wniesie świeżość poprzez brzmienie i zaskoczenie poprzez formę. Razem z pianistą Patrykiem Kraśniewskim szukaliśmy takich rozwiązań muzycznych, które nie zgubią piękna tej romantycznej kompozycji, dodając do niej tajemnicę i mrok rodem z serialu “Rojst’97”

Urbanski

W klipie, poza muzykami, pojawiają się również serialowe postaci grane przez Magdalenę Różczkę, Łukasza Simlata, Andrzeja Seweryna, Zofię Wichłacz i Piotra Fronczewskiego. Teledysk został wyreżyserowany przez Alana Willmanna.

Tymek, Brodka, Urbanski – Ostatni (Rojst ’97 | Netflix)

Sprawdź także: Netflix: „Rojst”, „Sky Rojo”, „Atypowy”, „Ulica Strachu” – co nowego w lipcu 2021

Rojst ’97 – opis serialu

“Powódź stulecia” nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa część miasta oraz las na Grontach. Woda odsłania przy tym zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi. Te dwa, tylko pozornie niezwiązane ze sobą wydarzenia, odkrywają serię tajemnic w mieście. Rojst ’97 poza kryminalną intrygą, jest również opowieścią o fascynujących latach 90. w Polsce czasu transformacji oraz odkupienia.

W przededniu premiery serialu Rojst ’97 do sieci trafił singiel promujący produkcję. Posłuchajcie utworu Ostatni Edyty Bartosiewicz w reinterpretacji Tymka, Brodki i Urbanskiego. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →