fot. okładka płyty „ZIMA 22”

A jednak! Tymek niespodziewanie wydał trzeci album w tym roku


24 listopada 2022

Podziel się newsem:

Tymek sprawił swoim fanom niespodziankę! Autor hitowego Języku ciała niespodziewanie wydał trzeci album w tym roku.

Zima zaskakuje drogowców, a Tymek swoich fanów

Tymek przygotował niemałą niespodziankę tuż przed nadchodzącą trasą koncertową. O północy w serwisach streamingowych pojawił się nowy album artysty! ZIMA 22 to jego trzecie tegoroczne wydawnictwo. Wiosną ukazała się płyta Odrodzenie, którą Tymek stworzył w całości z Urbanskim. Jakiś czas temu w serwisach streamingowych pojawił się również krążek Acapulco, który artysta wydał pod pseudonimem Seven Phoenix.

Latem muzyk sukcesywnie wydawał kolejne single, które były jednak jedynie luźnymi kawałkami stworzonymi po prostu jako tzw. letniaczki. W piosenkach wsparły go gościnnie Julia Wieniawa, Ofelia i Faustyna Maciejczuk. Już w niedzielę artysta rozpocznie we Wrocławiu trasę Zima 22, podczas której odwiedzi także sześć innych miast. Wydawało się, że materiału na koncert jest sporo, a tu jeszcze jedna niespodzianka: kolejny album! Ciężko mówić tu o długogrającej płycie, gdyż wydawnictwo trwa 22 minuty, jednak mając na uwadze ostatnie poczynania Tymka, ciężko mówić tu o przypadku. Tak prezentuje się ZIMA 22:

  1. Podróże
  2. Jeśli tego chcesz
  3. Na ostatnim piętrze
  4. Plama
  5. Proste
  6. Dobro i zło
  7. Poezje

Autorem warstwy muzycznej, do spółki z Tymkiem, jest Victor Bruno Cich.

Tymek – ZIMA 22

777, ale to nie ATZ

Na największą tegoroczną premierę Tymka, czyli płytę Odrodzenie stworzoną z Wojtkiem Urbańskim, złożyły się tak naprawdę trzy EP-ki: Król życia, Romantyk oraz Niespokojna dusza. Recenzję każdej z tych części składowych znajdziecie na naszej stronie, po kliknięciu w dany tytuł.

Alter ego Seven Phoenix artysta stopniowo budował od początku 2021 roku. Co jakiś czas pojawiały się utwory w języku polskim, gdzie na feacie mogliśmy usłyszeć Vito Bambino, Natalię Grosiak czy Szczyla. Projekt na jakiś czas ucichł, światło dzienne ujrzały Popularne, a Seven Phoenix zamilkł aż do premiery Odrodzenia. Wówczas ukazał się kolejny singiel, a Phoenix zaczął nabierać rozpędu, dystansując się jednak od szerszej publiczności. Koniec końców, we wrześniu płyta Acapulco stworzona do spółki z Lucassim trafiła na streamingi.

Tymek sprawił swoim fanom niespodziankę! Autor hitowego Języku ciała niespodziewanie wydał trzeci album w tym roku. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Zima zaskakuje drogowców, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →