fot. okładka singla „Jak ich tu pokochać”

Rosalie. i Tymek zastanawiają się „Jak ich tu pokochać”


25 października 2022

Podziel się newsem:

Tymek i Rosalie. promują wspólne występy nowym singlem. W sieci zadebiutował utwór Jak ich tu pokochać.

Tymek z Rosalie. współpracują

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował wspólny utwór Rosalie. i Tymka. Singiel Jak ich tu pokochać wyprodukował A_GIM, czołowy producent muzyki elektronicznej w naszym kraju.

Zobacz: Holak, Błażej Król i Rosalie. w nietypowym połączeniu. Bez ściemy, 4REAL

Piosenka ukazała się na rynku nakładem wytwórni Odrodzenie oraz Def Jam Recordings Poland, z którą pracuje autorka IDeal. Utwór promuje występy duetu z serii Blend Session.

Rosalie. & Tymek – Jak ich tu pokochać

Duet wystąpi w dwóch miastach

Blend Session to cykl składający się z dwóch wydarzeń. Pierwsze z nich odbędzie się już 12 listopada. Wówczas duet wystąpi w gdańskim B90. Pięć dni później artyści odwiedzą warszawską Pragę Centrum. Wydarzenia przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Przeczytaj także: Tymek kończy swoją serię letniaków utworem Ikona. Na feacie Julia Wieniawa

Muzyka to nie tylko idealne połączenie instrumentów. To połączenie ludzi. Blend charakterów, doświadczeń, talentów i umiejętności.

Projekt Blend Session to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które połączyło dwoje niesamowitych artystów młodego pokolenia

– zachęcają organizatorzy.

Choć w ostatnim czasie w sieci ukazały się nowości od Rosalie., wokalistka nie wydała albumu od marca 2020 roku. Wtedy nakładem Def Jam Recordings Poland ukazał się album IDeal składający się z dziesięciu piosenek. Nad płytą pracowali także Chloe Martini, MENT oraz schafter. W przeciwieństwie do artystki Tymek wydał w tym roku nie tylko single, ale również pełnoprawne wydawnictwo. Odrodzenie zadebiutowało w kwietniu nakładem Kayaxu. Niemal godzinny materiał powstał we współpracy z Urbańskim.

Tymek & Urbanski – Odrodzenie – odsłuch albumu

Tymek i Rosalie. promują wspólne występy nowym singlem. W sieci zadebiutował utwór Jak ich tu pokochać. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Tymek z Rosalie. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →