via Facebook / Tymek

Tymek w swoim stylu. Artysta niespodziewanie wydał kawałek „Młody milioner”


14 lipca 2022

Podziel się newsem:

Tymek sprawił kolejną niespodziankę swoim fanom. Po ubiegłotygodniowym Zadzwonię do Ciebie artysta bez zapowiedzi wydał kolejny utwór.

Tymek zrobił siedem zer (ciekawe, czy kupił awionetkę)

Tymek najwyraźniej nie ma zamiaru odpoczywać. Po ubiegłotygodniowym wakacyjnym bangerze artysta po raz kolejny serwuje dawkę swojej charakterystycznej luźnej przewózki. Nowy kawałek zatytułowany Młody milioner ukazał się niespodziewanie. Za produkcję ponownie odpowiada Clearmind. Piosenkę zmasterował Enzu, a za realizację nagrania odpowiedzialny jest Szymon Gwóźdź.

Tymek – Młody milioner, posłuchaj utworu

W co on gra?

Ciężko rozgryźć, w co pogrywa z nami Tymek. Przypomnijmy, że w tym roku wydał już przecież krążek Odrodzenie, na który składają się trzy EP-ki: Król życia, Romantyk i Niespokojna dusza. Każde z tych krótkich wydawnictw recenzowaliśmy na naszej stronie, a nasze opinie o konkretnej EP-ce możecie przeczytać po kliknięciu w dany tytuł. Nie zapominajmy, że Tymek prowadzi również działalność pod pseudonimem Seven Phoenix, spod którego wyszła już całkiem pokaźna liczba kawałków. Po działaniach rapera w mediach społecznościowych można wywnioskować, że jego alter ego niejako przejęło twórczość rapera. Świadczyć mogą o tym charakterystyczne grafiki, które pojawiają się w socialach opolanina, a on sam komunikuje się z fanami jako Seven Phoenix, prezentując jedynie różne wersje Tymka.

Do tej pory otrzymaliśmy już zakapturzonego rapera, który w takim outficie występuje podczas koncertów 1988: Ruleta Show, specjalną wersję na Red Bull SoundClash oraz wakacyjnego Tymka, którego możemy oglądać na plenerowych i festiwalowych występach. Jak poinformował sam Seven Phoenix, poprosił on autora Języka ciała, aby ten nagrał kilka letniaków. Otrzymamy zatem kilka luźnych kawałków zamiast całej płyty? Jakby tego było mało, jakiś czas temu osoby, które zamówiły w preorderze Odrodzenie, otrzymały unikatowy kod do treści audiowizualnych Seven Phoenix | Acapulco. Kod będzie można wykorzystać 20 lipca na stronie internetowej www.sevphoe.com. Da on dostęp do wspomnianych już treści 24 godziny przed ich oficjalną premierą. Jak widać, muzyk nie zamierza spoczywać na laurach.

Tymek sprawił kolejną niespodziankę swoim fanom. Po ubiegłotygodniowym Zadzwonię do Ciebie artysta bez zapowiedzi wydał kolejny utwór. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Tymek zrobił siedem zer […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →