materiały prasowe

Kukon podzielił się tracklistą „Rough N’ Gentle”. Wśród gości między innymi Daria Zawiałow


26 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kilkanaście dni przed premierą płyty Rough N’ Gentle, Kukon podzielił się tracklistą wydawnictwa. Na albumie usłyszymy między innymi Darię Zawiałow.

Tracklista Rough’ N Gentle

Kukon podzielił się na swoim Instagramie tracklistą nadchodzącej płyty Rough N’ Gentle. Na krążku znajdzie się siedemnaście kawałków oraz dwa dodatkowe bonus tracki dostępne tylko i wyłącznie na fizycznym wydaniu albumu. Raper zaprosił do współpracy między innymi duet PRO8L3M i Darię Zawiałow.

 1. 4 AM In Metawers
 2. Only&One
 3. Casting
 4. Tango Argentino
 5. Nowy Dom
 6. 35mm feat. Louis Villain, Phunk’ill
 7. Polish Savages feat. Marcin Januszkiewicz
 8. Hard Flex Drive feat. PRO8L3M
 9. prawniczka
 10. Czarne Subaru
 11. Funny Games
 12. Miss Pleasure
 13. Batman feat. Daria Zawiałow
 14. Wyjedźmy do Oslo
 15. Aesthetic
 16. Algorytm feat. Faustyna Maciejczuk
 17. Electra
 18. Chamy feat. Lex Clockwork (bonus track)
 19. Middle East Freestyle (bonus track)
kukon rough n gentle
okładka albumu Rough N’ Gentle Kukona, Piękny Syf 2022

Rough N’ Gentle ukaże się już 8 kwietnia. Płytę promują utwory Casting oraz prawniczka.

Kukon – prawniczka

Kukon w trasie

Wraz z premierą najnowszego krążka Kukon pojedzie w trasę koncertową promującą najnowsze wydawnictwo.

KUKONOZAUR, kukonozaurus REX, czy po prostu KurodaktylusMAX, to tylko kilka z tysięcy imion jakie posiada najstarszy żyjący dinozaur w Europie wschodniej. Charakterystyczne cechy tego osobnika, takie jak wyjątkowo hedonistyczne podejście do pracy i swojego otoczenia, uniemożliwia całkowite zaprzestanie niekończącej się zabawy i wybryków Kukonozaura, dlatego każda trasa kończy się jakby miała nigdy się już nie zacząć, i zaczyna się jakby miała nigdy się już nie skończyć. Kwietniowy układ planet sprzyja ostatnim wybrykom Kukonozaura, na tyle, że postanowił wyruszyć w trasę i odwiedzić wszystkie polskie miasta, jak Mikołaj, gdy odwiedza wszystkie grzeczne dzieci na święta. Decydujący moment wyginięcia całego gatunku mógł wyglądać tak jak spadająca gwiazda, tylko że to nie była gwiazda, a asteroida. Kukonozaur dokłada wszelkich starań aby nie stać się upadająca gwiazda, a jedynie błyskiem na niebie wśród innych gwiazd, które podziwiają ludzie z ziemi, i jest to wtedy romantyczne.

– czytamy w zapowiedzi

Raper pojawi się między innymi 14 kwietnia w katowickim P23. Kukona zobaczymy również 23 kwietnia w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Wejściówki na te wydarzenia możecie nabyć na stronie Biletomat.pl

Kilkanaście dni przed premierą płyty Rough N’ Gentle, Kukon podzielił się tracklistą wydawnictwa. Na albumie usłyszymy między innymi Darię Zawiałow. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Tracklista Rough’ N Gentle Kukon […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →