materiały prasowe

Kukon ruszył z preorderem kolejnej płyty


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Dziś w nocy Kukon opublikował nowy singiel. Wraz z premierą utworu ruszył preorder nadchodzącej płyty rapera.

Pierwszy singiel w 2022 od autora Ogrodów

Na platformach streamingowych ukazał się najnowszy utwór Kukona pt. Casting. Za wyprodukowanie singla odpowiedzialny jest @atutowy, zawodnik Def Jam Recordings Poland. Duet współpracował ze sobą w singlu matrioszki w ramach PUMA Talents. Casting to pierwszy utwór, którym nawijacz podzielił się w 2022 roku.

Kukon – Casting

Raper równocześnie ruszył z preorderem nadchodzącej płyty. W sklepie pieknysyf.pl rozpoczęła się sprzedaż krążka Rough N’ Gentle. W wydaniu przedpremierowym album będzie zawierać dodatkowe dwa utworu, które nie pojawią się oficjalnie w sieci oraz dodatki związane z wydawnictwem. Na razie nie wiadomo, jakie dodatki ma na myśli wydawca. Sklep zaznacza, że liczba płyt w preorderze jest limitowana. Do tej pory nie podano daty premiery materiału.

Zobacz: Lex Clockwork, współpracownik Kukona, z nowym singlem

kukon rough n gentle
okładka albumu Rough N’ Gentle Kukona, Piękny Syf 2022

Jednak nie Ogrody

Wraz z wrześniową przewijką fani rapera zaczęli spekulować nad pojawieniem się trzeciej odsłony Ogrody Mixtape. Atmosferę podsycił singiel kostka, który opublikowano miesiąc po wspomnianym wcześniej utworze. Kukon dopiero dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia upewnił słuchaczy, że w 2021 na pewno nie otrzymają trzecich Ogrodów. Raper poinformował czekających za pośrednictwem singla nie wpadne na święta, w którym argumentował swoją decyzję.

Kukon – nie wpadne na święta

Dotychczasową dyskografię zamyka DRAMAT. z 2021 roku. Był to jedyny materiał, który Kukon wydał w przeciągu zeszłych dwunastu miesięcy. Dla porównania, raper w samym 2020 wypuścił trzy projekty (Afera z Magierą, Kraków, Marzec 2020 z Ka-Mealem oraz Ogrody Mixtape 2), a w 2019 cztery (Agresja & Depresja, Diabły & zapałki, Radio Taxi, Ogrody Mixtape).

Dziś w nocy Kukon opublikował nowy singiel. Wraz z premierą utworu ruszył preorder nadchodzącej płyty rapera. Pierwszy singiel w 2022 od autora Ogrodów Na platformach streamingowych ukazał się najnowszy utwór Kukona pt. Casting. Za wyprodukowanie singla odpowiedzialny jest @atutowy, zawodnik Def Jam Recordings Poland. Duet współpracował ze sobą w singlu matrioszki w ramach PUMA Talents. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →