źródło: Instagram rapera, fot. Krzysztof Szlęzak

Louis Villain z kolejnym singlem promującym solowy debiut. Tym razem raperowi towarzyszą CatchUp i Kukon


13 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera debiutanckiej solowej płyty Louisa Villaina zbliża się nieubłaganie. Z tej okazji raper publikuje szósty już singiel promujący Maestro.

Miasto tonie, a przynajmniej tak twierdzi Louis Villain i goście

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował kolejny singiel promujący Maestro. Miasto tonie wyprodukował sam Louis Villain. Tym razem obok gospodarza wystąpili CatchUp i Kukon.

Louis Villain feat. CatchUp, Kukon – Miasto tonie

Zobacz: Louis Villain łączy siły z Kazem Bałagane w czwartym singlu z Maestro

Miasto tonie to szósty utwór, który reklamuje solowy debiut Villaina. Współpracownik Aviego wydał do tej pory Fuego, Criminal z Kazem Bałagane, Bellucci z Guziorem, FEFE2 z udziałem Kabe oraz Va Banque, w którym wystąpił Ero JWP. Ostatni z wymienionych singli jednocześnie rozpoczął promocję albumu. Łącznie teledyski reklamujące Maestro obejrzano ponad dziewięć i pół miliona razy.

Album tej jesieni

Solowy debiut Louisa trafi na rynek już 25 listopada. W oficjalnym sklepie Moya Label trwa przedsprzedaż albumu. Wersja preorderowa zawierać będzie zestaw wlep oraz trzy utwory, które nie znajdą się na standardowej wersji płyty. Na razie nie ujawniono, kto dokładnie wystąpi na płycie oraz ilu piosenek na Maestro możemy się spodziewać. Opublikowano za to okładkę albumu. Oprócz samej płyty wytwórnia oferuje słuchaczom pakiety z merchem. Do wyboru są zestawy z koszulką lub bluzą.

Louis Villain po sukcesach w duecie z Avim, postanowił stworzyć album, będący jednocześnie jego pierwszym solowym wydawnictwem jako rapera oraz płytą producencką. Na skomponowanym w całości przez siebie materiale połączył gościnne zwrotki czołówki polskiej sceny hiphopowej ze swoimi szesnastkami, całość dopełniając niepodrabialnymi refrenami

– zapewniają wydawcy.
louis villain moya label maestro
okładka albumu Maestro, Moya Label 2022

Premiera debiutanckiej solowej płyty Louisa Villaina zbliża się nieubłaganie. Z tej okazji raper publikuje szósty już singiel promujący Maestro. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Miasto tonie, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →