kadr z teledysku „Manifest"

Avi i Louis Villain już niedługo zmienią Sopot na Sycylię


08 lipca 2022

Podziel się newsem:

Duet Avi x Louis Villain ruszy wkrótce na wakacyjne koncerty. Jednym z przystanków będzie Sopot, jednak zamiast morskiej bryzy, dookoła będzie las.

Avi i Louis Villain jadą nad morze. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lato trwa w najlepsze, a lista koncertów w całej Polsce stale się powiększa. Do imprezowej mapy dodano kolejny przystanek, którym jest koncert Louisa Villaina i Aviego w Sopocie. Impreza odbędzie się 28 lipca w LASACH SOPOT przy ul. Stanisława Moniuszki 12.

Zobacz: Rau, Tuzza, Avi x Louis Villain w Krakowie: Trzy różne światy w harmonii [relacja]

Duet w zeszłym roku zamknął tryptyk budowany od 2018 roku. Zaczynając od Zbioru Pieśni Sycylijskich przez Spis Dzieł Sycylijskich, artyści doszli do Akademii Sztuk Pięknych. Na ostatnim z wymienionych albumów znalazły się m.in. AMG czy WPR. Obok gospodarzy wystąpili choćby Pezet, Sarius i Kabe. Twórcy mają na koncie również takie hity, jak Manifest, Dante z ReTo, Moya lub Pieta. Wejściówki na koncert Aviego i Louisa Villaina w Sopocie znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępna jest pierwsza pula biletów, dzięki której zaoszczędzicie dziesięć złotych, dlatego nie warto zwlekać!

Avi x Louis Villain – Moya

Czym dokładnie są sopockie LASY?

LASY to nowa lokalizacja w rozrywkowym repertuarze Sopotu, funkcjonująca w sezonie letnim. Jak podaje Bałtycka Agencja Turystyczna, w 2020 roku odbyło się tam dwadzieścia pięć wydarzeń, które zebrały niemal cztery tysiące osób. Oprócz koncertów organizowano również spotkania oraz aktywności skierowane do mieszkańców i turystów.

Na scenie, na której wystąpią pod koniec lipca Avi i Louis Villain, grali już inni szanowani muzycy. W sopockich LASACH pojawili się m.in. Piernikowski, Tomasz Makowiecki, Król, Natalia Przybysz, Mikormusic oraz Błoto.

To uznany sopocki znak jakości i pewność udziału w dobrze zorganizowanych i ciekawych działaniach kulturalnych

– zapewnia Bałtycka Agencja Turystyczna.

Duet Avi x Louis Villain ruszy wkrótce na wakacyjne koncerty. Jednym z przystanków będzie Sopot, jednak zamiast morskiej bryzy, dookoła będzie las. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Avi […]

Avi i Louis Villain w Sopocie 28 lipca

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →