fot. Paweł Miśko, materiały promocyjne, źródło: Instagram SBM Label

Lubelacy na rapie. Plejada gwiazd już niedługo zagra w trakcie Lublin Rap Festiwal 2022


02 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lublin Rap Festiwal 2022 zbliża się wielkimi krokami. Na scenie pojawi się rapowa czołówka, w tym najpopularniejszy artysta w Polsce.

Lublin Rap Festiwal 2022 za dwa tygodnie. Sprawdź, gdzie kupisz bilety!

Sezon festiwalowy może i skończył się z końcem lata, ale to nie oznacza, że na kolejne wybuchowe mieszanki trzeba czekać cały rok. Już za dwa tygodnie, dokładnie w sobotę 17 grudnia, odbędzie się Lublin Rap Festiwal. Imprezę umiejscowiono w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11, a jej start zaplanowano na 17:00.

Zobacz: Spotify Wrapped dostępne! Czego najczęściej słuchali Polacy?

Będzie to jedna z pierwszych okazji, by usłyszeć najświeższy materiał Louisa Villaina, Maestro. Raper jest jednym z pięciu artystów, którzy pojawią się na lubelskiej scenie. Oprócz reprezentanta Moya Label w trakcie festiwalu pojawią się także Kaz Bałagane, Otsochodzi, Gibbs i White 2115.

Ostatni z wymienionych niedawno okazał się najpopularniejszym artystą w całym kraju według corocznego podsumowania Spotify. Autor Pretty Boya wystąpi w Lublinie dzień po premierze Rodzinnego Biznesu wraz z całym 2115.

2115 feat. Pressa – I’m a star now

Wejściówki na Lublin Rap Festiwal 2022 znajdziecie w Biletomat.pl. W ofercie dostępna jest obecnie ostatnia pula biletów. Jeśli jakieś zostaną, reszta pojawi się w dniu wydarzenia w jeszcze wyższej cenie, tak więc lepiej nie zwlekać z zakupem.

Festiwal sygnowany pasmem sukcesów

Nie tylko Łajcior miał za sobą dobry rok. Pod koniec listopada Gibbs otrzymał od Związku Producentów Audio Video Diamentową Płytę za singiel Piękny świat. To najwyższe sprzedażowe wyróżnienie w naszym kraju. Z kolei Kaz Bałagane tylko w 2022 dostał od ZPAV trzy Złote Płyty za sprzedaż swoich płyt. Nakłady piętnastu tysięcy egzemplarzy przekroczyły Narkopop, Digital Scale Music i COCK.0Z. Mixtape.

Kaz Bałagane – Narkopop – odsłuch albumu

Lublin Rap Festiwal 2022 zbliża się wielkimi krokami. Na scenie pojawi się rapowa czołówka, w tym najpopularniejszy artysta w Polsce. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Lublin […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →