„Teraz albo Nigdy” – czyli Otsochodzi remixuje kultowy numer Eisa!


20 listopada 2020

Podziel się newsem:

To już pewne, Otsochodzi kolejnym gościem na reedycji kultowego albumu Gdzie jest Eis?. Sprawdźcie zatem, jak Młody Jan wypada obok Eisa.

Kolejny zwykły dzień, wstaję z wyra

O tym, że Otsochodzi pojawi się na reedycji Gdzie jest Eis? wiedzieliśmy w zasadzie od momentu pierwszych leaków, o których informowaliśmy Was w połowie września. Ponadto, ujęcia w których widzieliśmy Otso, do złudzenia przypominały te z klipu do Teraz albo Nigdy.

Dziś, przecieki oficjalnie się potwierdziły. Na YouTube właśnie wylądował remake pierwotnego klipu do Teraz albo Nigdy, za który odpowiada Rafał Grobel i muszę przyznać, że wykonał on świetną robotę. To bowiem kolejny obrazek, po remixie Najlepszych Dni Bedoesa, który oddaje niemalże 1:1 klimat oryginalnych klipów.

Eis feat. Otsochodzi – Teraz albo Nigdy

Natomiast, co do nawijki Otsochodzi, to po prostu czapki z głów. Otso ze swoim flow wpasował się niemalże idealnie do niezmiennie bujającego bitu Noona i nieśmiertelnej już nawijki Eisa. Nie wiem jak to jest, ale zawsze gdy tylko Młody Jan nawija na oldschoolowym, bumbapowym bicie, to mamy do czynienia ze sztuka najwyższych lotów i za każdym razem jest to szalenie przyjemne doświadczenie.

Zwróćcie także uwagę na to, że w refrenie, obok Otso pojawia się Pezet, dokładnie tak samo, jak miało to miejsce w oryginalnym klipie. To się nazywa dbałość o szczegóły!

Gdzie jest Eis
Eis – Gdzie jest Eis? – okładka albumu

Premiera reedycji Gdzie jest Eis?, zapowiedziana jest na 18 grudnia. Wydawcą albumu jest Lajka Corp we współpracy z Def Jam Recordings Polska. Oprócz standardowej, zremasterowanej przez Noona edycji krażka, otrzymamy także album z remixami nagranymi przez współczesnych zawodników. Preorderowe zamówienia możecie składać na stronie gdziejesteis.pl.

To już pewne, Otsochodzi kolejnym gościem na reedycji kultowego albumu Gdzie jest Eis?. Sprawdźcie zatem, jak Młody Jan wypada obok Eisa. Kolejny zwykły dzień, wstaję z wyra O tym, że Otsochodzi pojawi się na reedycji Gdzie jest Eis? wiedzieliśmy w zasadzie od momentu pierwszych leaków, o których informowaliśmy Was w połowie września. Ponadto, ujęcia w […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →