„Yessirski” – Otsochodzi wraca z nowym, luźnym numerem


29 października 2020

Podziel się newsem:

Otsochodzi właśnie opublikował nowy singiel. Co prawda Yessirski nie zapowiada żadnego nowego projektu, jednak i tak warto go sprawdzić!

Reklama

Poszukiwanie inspiracji

Od premiery ostatniego albumu Otsochodzi nie minął jeszcze rok, ale jego fani już zaczęli zadawać pytania o kolejne wydawnictwo. Sam Otso jednak nie spieszy się z wydaniem nowego krążka. Jednakże, dziś swoją premierę miał nowy singiel, zatytułowany Yessirski, leż nie zapowiada on następnego albumu zawodnika Asfaltu.

Otsochodzi – Yessirski

Nowy singiel to w pewnym sensie powiew świeżości, ale z zachowaniem typowej dla Młodego Jana maniery i znanych z poprzednich utworów patentów. Otsochodzi bardzo zgrabnie operuje tu słowem, kilkukrotnie bawiąc się flow, a to zawsze zasługuje na pochwałę.

Otsochodzi
fot. yungssebv

Duże wrażenie zrobił na mnie bit, sklejony przez nolyrics. Jednak słuchając go nie mogę wyzbyć się wrażenia, że gdzieś już słyszałem podobne brzmienie. Niemniej jednak, nawijka rapera jak i sam podkład sprawiają, że całość brzmi naprawdę dobrze.

Otsochodzi podkreśla także, że obecnie znajduje się na etapie poszukiwania inspiracji do kolejnego projektu, a Yessirski, jest tylko luźnym numerem.

Co dalej?

Jak mogliście przeczytać na początku tekstu, od ostatniej pełnoprawnej płyty Młodego Jana, nie minął nawet rok. Biorąc pod uwagę ten fakt, a także deklaracje zawodnika Asfaltu, to nowego krążka nie powinniśmy się spodziewać wcześniej, niż w połowie 2021 roku.

Do tego czasu, fanom rapera pozostaje odtwarzanie poprzednich jego krążków, a także sprawdzanie kolejnych (o ile się pojawią), luźnych numerów i gościnnych zwrotek, jak chociażby ta u Margaret.

Margaret feat. Otsochodzi – Reksiu


Otsochodzi – 2011 – odsłuch albumu

Krążek w limitowanej edycji specjalnej, w której skład wchodzą dwa bonusowe tracki, możecie zamówić bezpośrednio ze strony asfaltshop.pl

Otsochodzi właśnie opublikował nowy singiel. Co prawda Yessirski nie zapowiada żadnego nowego projektu, jednak i tak warto go sprawdzić! Poszukiwanie inspiracji Od premiery ostatniego albumu Otsochodzi nie minął jeszcze rok, ale jego fani już zaczęli zadawać pytania o kolejne wydawnictwo. Sam Otso jednak nie spieszy się z wydaniem nowego krążka. Jednakże, dziś swoją premierę miał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.