“2011” – najnowsza płyta Otsochodzi już dostępna do odsłuchu

Obserwuj nas na instagramie:

Z lekką obsuwą, ale już jest! Najnowszy krążek Otsochodzi zatytułowany 2011 już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Sprawdźcie szczegóły.

Zarobiłem swoje, teraz czas na muzykę

2011 to już trzeci legalny album w dyskografii Otsochodzi. Jednakże nie jest to tylko płyta z nową muzyką. To przede wszystkim zbiór wspomnień i powrót do pierwszych miłości, przyjaźni, a także doświadczeń muzycznych. Jeśli jednak myślicie, że 2011 to krążek, który także muzycznie cofa nas o 9 lat, to jesteście w błędzie, ponieważ Otsochodzi za bardzo lubi eksperymentować.

Na 2011 usłyszycie utwory z cykającymi hi-hatami i dudniącymi basami, ale także bumbapowe numery z najróżniejszymi instrumentami dętymi w tle, które momentami przypominają kawałki Tylera, The Creatora.

Otsochodzi – $ Class

Płyta zdecydowanie różni się klimatem od swoich poprzedniczek, czyli Nowego Koloru i Miłości, które moim zdaniem brzmiały identycznie. Na 2011 znalazło się więcej miejsca na melancholijne i refleksyjne kawałki, w których fani mogą usłyszeć starego Otsochodzi.

Otsochodzi - 2011 - okładka albumu
Otsochodzi – 2011 – okładka albumu

Ponadto na krążku gościnnie usłyszymy Rosalie., OKI’ego, Juliana Uhu, Young Igi’ego, oraz Szopeena. Sprawdźcie zatem jak siada Wam 2011.

Otsochodzi – 2011 – posłuchaj albumu

Natomiast, jeżeli wolicie fizyczne wydania płyt, to odsyłam Was do sklepu Asfalt Records, gdzie możecie zakupić kopię 2011.

Przesunięta premiera płyty, przesunięty koncert

Koncert promujący najnowsze wydawnictwo Młodego Jana został przesunięty. Wszystko spowodowane jest pandemią związaną z koronawirusem.

Wracając jednak do koncertu, to przesunięty został na 10 czerwca i odbędzie się w warszawskim klubie Palladium. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ Otso postanowił pójść w ślady Pezeta i zorganizować jeden koncert promujący najnowsze wydawnictwo. Wraz z Otso na scenie pojawią się członkowie podziemnego kolektywu UNDADASEA i legenda sceny – WłodiJest na co czekać!

Z lekką obsuwą, ale już jest! Najnowszy krążek Otsochodzi zatytułowany 2011 już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Zarobiłem swoje, teraz czas na muzykę […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →