Margaret i Otsochodzi chcą proste wiejskie życie, jak miał Reksiu


13 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Margaret właśnie zaprezentowała swój najnowszy, kontrowersyjny singiel Reksiu, w którym gościnnie słyszymy również Otsochodzi. Posłuchajcie!

Margaret ponownie po stronie hip-hopu

Margaret od zawsze balansowała na granicy popu i hip-hopu, na przemian skręcając bardziej w jedną, czy drugą stronę lub umiejętnie miksując te dwa, nie tak wcale też odległe od siebie gatunki. Tym razem postawiła wszystko na jedną kartę i przechyliła szalę zdecydowanie w stronę rapu. Jak jej to wyszło?

Zadziorna i prowokacyjna Margaret w nowym singlu Reksiu

Najnowszy singiel Margaret to utwór Reksiu. Artystka nawija w nim o wiejskim życiu bez kompleksów. Jak przystało na raperkę z prawdziwego zdarzenia, w kawałku nie zabrakło kontrowersyjnego pazura. Margaret prowokuje w klipie, ale również takimi wersami jak:

Na hamaku leżę i pieprzę miasto jak Marysia Peszek

czy:

Bardzo polecam seks zamiast fitnessu

Nie pozostawia tym samym fanów obojętnych na jej najnowsze dzieło. Jedno jest pewne – słuchacze, albo się zakochają w tej odsłonie Margaret, albo ją znienawidzą. Artystka postawiła na ryzykowny ruch. Czy się opłacił? Przekonajcie się sami!

Margaret i Otsochodzi we wspólnym kawałku. Posłuchaj singla Reksiu

Do kawałka gościnnie dograł się również jeden z najpopularniejszych obecnie na polskiej scenie raperów – Otsochodzi. Posłuchajcie efektów współpracy tej dwójki!

Margaret właśnie zaprezentowała swój najnowszy, kontrowersyjny singiel Reksiu, w którym gościnnie słyszymy również Otsochodzi. Posłuchajcie! Margaret ponownie po stronie hip-hopu Margaret od zawsze balansowała na granicy popu i hip-hopu, na przemian skręcając bardziej w jedną, czy drugą stronę lub umiejętnie miksując te dwa, nie tak wcale też odległe od siebie gatunki. Tym razem postawiła wszystko […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.