Asfalt Records obchodzi swoje 20 urodziny!


22 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Z tej okazji wytwórnia organizuje specjalny koncert i wydawnictwo!

Ale ten czas leci! Asfalt Records – jedna z najfajniejszych wytwórni ma już 20 lat. Okrągły jubileusz przypada na 8 października, ale huczne obchody zaplanowano na grudzień.

15 grudnia w stołecznym klubie Progresja odbędzie się specjalny koncert-festiwal będący podsumowaniem dwóch dekad działalności labelu, który wydaje takich raperów, jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Rasmentalism, Flirtini czy Adi Nowak.

W ciągu ostatnich 20 lat pod skrzydłami wytwórni debiutowali też w przeszłości Fisz Emade, Łona i Webber, Afront, Medium, Sarius, a wśród stałych, wieloletnich współpracowników Asfalt Records znaleźli się DJ Haem, DJ Eprom i Noon.

Koncert w Progresji to nie koniec jubileuszowych atrakcji. Z okazji urodzin ukaże się równie kompilacja “Asfalt 20”, na której znajdą się wybrane nagrania z historii wytwórni oraz jedna niespodzianka dla słuchaczy. Płyta będzie dystrybuowana w oryginalny sposób – będzie można ją nabyć, ale można też będzie otrzymać ją za darmo przy zakupie dwóch innych płyt z katalogu Asfalt Records. Wyłącznym partnerem tej akcji jest sieć sklepów Empik, Asfalt Shop oraz empik.com.

“Jeszcze pamiętam tort z okazji osiemnastki Asfaltu a tu już dwudziestka na karku. Cieszę się, że nie mamy za bardzo czasu by roztkliwiać się z tej okazji i robić z rocznicy wydarzenie roku, gdyż właściwie nie tylko z miesiąca na miesiąc, ale i z tygodnia na tydzień w Asfalcie gotuje się coś nowego i każdy pracuje za dwóch. Nasi artyści mają ciągle nowe pomysły, a w międzyczasie przychodzą do nas nowi ciekawi ludzie, z którymi od dawna chcieliśmy współpracować. Kanał Asfalt potroił liczbę subskrybentów w ciągu ostatnich 3 lat i póki co końca tej galopady nie widać. Mam nadzieję, że – cytat z twórczości Taco – zobaczę w porę przepaloną żarówkę przez złoty klosz lampy”

Takimi rocznicowymi refleksjami dzieli się założyciel i szef wytwórni– Marcin “Tytus” Grabski.

Czekamy zatem na jubileuszowy line up i urodzinową kompilację z niespodzianką. :) No i… STO LAT od Rytmy.pl!

via GIPHY

Z tej okazji wytwórnia organizuje specjalny koncert i wydawnictwo! Ale ten czas leci! Asfalt Records – jedna z najfajniejszych wytwórni ma już 20 lat. Okrągły jubileusz przypada na 8 października, ale huczne obchody zaplanowano na grudzień. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →