„Box-I-Kox” – Oskar kolejnym gościem na reedycji „Gdzie jest Eis?„!


05 listopada 2020

Podziel się newsem:

Do sieci wleciał właśnie kolejny remix utworu Eisa zapowiadający reedycję jego kultowego albumu. Tym razem gościnną zwrotkę nagrał Oskar, którego świetnie kojarzycie z duetu PRO8L3M.

Historia prawdziwego rapera

Po świetnie przyjętym remixie Najlepszych Dni, w którym gościnną zwrotkę położył Bedoes, otrzymaliśmy kolejny. Tym razem padło na kawałek, ze storytellingowym zacięciem, w którym Eis nawija na takim luzie, że za każdym razem kiedy go słucham sam mam ochotę się tak wyluzować.

Eis feat. Bedoes – Najlepsze Dni

Mowa oczywiście o numerze Box-I-Kox, w którym Eis, całkiem słusznie wbija szpile „prawdziwym” hip-hopowcom, którzy wożą się po dzielni jak prawdziwi gangsterzy, a wyjście na melanż, to próba wyrwania kolejnej gangsta wifey. Oczywiście obowiązkowym elementem imprezowego startera takiego zawodnika, jest torebka z białym proszkiem, którego pozostałości jeszcze widoczne są pod jego nosem.

I tutaj wchodzi Oskar, ubrany w biały t-shirt made in china, który opowiada tą samą historię, ale z perspektywy wyszydzanego przez Eisa polskiego gangsta.

Kolejną rzeczą wartą odnotowania jest ta, że za bit do oryginalnego utworu odpowiada O.S.T.R. Zresztą przekonajcie się sami jak to wszystko brzmi.

Eis feat. Oskar83 – Box-I-Kox

Przypominam także, że Box-I-Kox, to numer, który Eis nagrał w 2003 roku. To niesamowite, że pomimo upływu 17 lat, jest on w dalszym ciągu aktualny, bowiem w polskim hip-hopie do tej pory zdarzają się tego typu sytuacje.

Gdzie jest Eis
Eis – Gdzie Jest Eis? okładka albumu

Utwór znajdzie się oczywiście na specjalnej zremasterowanej edycji Gdzie Jest Eis?. I tutaj zaczyna się zabawa. Bowiem oprócz zremasterowanego przez Noona albumu, otrzymamy także drugie CD.

Znajdą się na nim remixy wykonane przez współczesnych raperów. Ponadto, w sprzedaży jest także winyl, który jednak możecie zamówić tylko w preorderze. Ten dostępny jest na stronie gdziejesteis.pl. Premiera reedycji przewidziana jest na 18 grudnia.

Wydawcą reedycji Gdzie jest Eis? jest Lajka Corp we współpracy z Def Jam Recordings Polska.

Do sieci wleciał właśnie kolejny remix utworu Eisa zapowiadający reedycję jego kultowego albumu. Tym razem gościnną zwrotkę nagrał Oskar, którego świetnie kojarzycie z duetu PRO8L3M. Historia prawdziwego rapera Po świetnie przyjętym remixie Najlepszych Dni, w którym gościnną zwrotkę położył Bedoes, otrzymaliśmy kolejny. Tym razem padło na kawałek, ze storytellingowym zacięciem, w którym Eis nawija na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →