PRO8L3M prezentuje pierwszy singiel z „Block Party Mixtape”


14 października 2020

Podziel się newsem:

PRO8L3M po premierze Art Brut 2, długo kazał czekać swoim fanom na kolejny nowy numer, ale w końcu go mamy! Czy warto było czekać?

Mixtape zamiast trasy koncertowej

Pod koniec maja informowaliśmy Was o tym, że z wiadomych względów, huczna trasa koncertowa PRO8L3Mu została nie tyle co odwołana, a przemianowana na pełnoprawny mixtape.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M według pierwszych doniesień i zapowiedzi miał ukazać się pod koniec 2020 roku, a udzielić na nim mieli się goście, którzy mieli między innymi  Taco HemingwayDziarmaschafter Bitamina. Wśród gości możemy spodziewać się także OKI’ego, Gverilli, czy duetu Jetlagz. Nowy mixtape PRO8L3Mu będzie pierwszym w historii grupy, gdzie mocny nacisk został położony właśnie na gościnne zwrotki.

Jednak o całym wydawnictwie słuch zaginął. Fani twórczości Oskara i Steeza zaczęli zastanawiać się, co stało się z projektem i czy w ogóle przyjdzie nam go usłyszeć w tym roku? Muszę przyznać, ze sam zdążyłem już ze dwa razy zapomnieć i przypomnieć sobie o tym, że taki album w ogóle powstaje. Natomiast sami zainteresowani wystartowali po drodze z nowym labelem, który współtworzy także Taco Hemingway, DJ Chwiał i Jedynak.

Na szczęście, Oskar i Steez sami o sobie przypomnieli i zrobili to w najlepszy sposób z możliwych. Otóż do sieci trafił dziś pierwszy singiel zapowiadający Block Party Mixtape.

PRO8L3M – Strange Days

Numer jak zawsze stoi na wysokim poziomie, jednak mam wrażenie, że Panowie osiągnęli już pewien sufit jeżeli chodzi o patenty i tematykę w swoich utworach. Jednak, po co zmieniać coś na siłę. To właśnie chyba w tym aspekcie tkwi największa siła PRO8L3Mu.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M kiedy premiera?

Skoro mamy już singiel, to razem z nim wystartował preorder wydawnictwa. Co za tym idzie, w końcu ujawniona została data premiery nowego mixtape’u. Dla wszystkich, którzy liczyli, że otrzymamy go do końca tego roku mam złą wiadomość.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M swoją premierę będzie miało dopiero 26 lutego 2021 roku. Jednak wydaje mi się, że dla zagorzałych fanów duetu czas oczekiwania na premierę nie będzie przeszkodą.

Oprócz samego mixtape’u, w zestawie znajdziemy także klasyczny już zin, ze zdjęciami dokumentującymi pracę nad wydawnictwem. Co najważniejsze, bilety z trasy Block Party, możecie wymienić na rozszerzony pakiet albumu, w którym znajdziecie między innymi czapkę z logo zespołu.

PRO8L3M - block party mixtape

Preorder możecie zamawiać ze strony pro8l3m.pl. Jednak ostrzegam, to towar deficytowy. Zanim otrzymacie możliwość jego zakupu, musicie odczekać swoje w kolejce. Identyczna sytuacja miała miejsce przy starcie preorderu Art Brut 2. W chwili pisania tych słów, czas oczekiwania na przeniesienie do sklepu trwa około 50 minut, także powodzenia!

PRO8L3M po premierze Art Brut 2, długo kazał czekać swoim fanom na kolejny nowy numer, ale w końcu go mamy! Czy warto było czekać? Mixtape zamiast trasy koncertowej Pod koniec maja informowaliśmy Was o tym, że z wiadomych względów, huczna trasa koncertowa PRO8L3Mu została nie tyle co odwołana, a przemianowana na pełnoprawny mixtape. Block Party […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

PRO8L3M wystąpi na Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
250 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →