„3.5 karrat” – Posłuchajcie kolejnego singla schaftera z z albumu „FUTURA”


04 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

schafter właśnie zaprezentował drugi już singiel z przewidzianego na listopad albumu FUTURA. Sprawdźcie szczegóły związane z utworem i płytą.

3.5 karrat, czyli flex według schaftera

Nowy singiel schaftera co prawda nie zaskakuje swoim brzmieniem, jednak jego warstwę liryczną można uznać za swego rodzaju novum w dyskografii młodego rapera. Posługuje się on bowiem zabawnie brzmiącą braggą, między innymi w temacie drogiej biżuterii. Nie jest to jednak w żaden sposób inwazyjne, a tym bardziej nie wpływa na odbiór numeru.

Oprócz tego, tak jak pisałem, utwór w żaden sposób nie zaskakuje swoim brzmieniem. W warstwie lirycznej, oprócz wspomnianych przeze mnie wątków dostaliśmy to, z czym doskonale go kojarzymy. Sprawdźcie, jak siada Wam 3.5 karrat od schaftera.

schafter – 3.5 karrat

Mimo wszystko jednak, numer jest zrobiony ze smakiem, lekkim przekąsem i charakterystycznym dla Wojtka 90’s-owym vibem. Do tego dochodzi bardzo klimatyczny klip, w którym możemy doszukać się chociażby kilku nawiązań do kultowych filmów. Dokładnie tak jak odbywało się to w przypadku klipów The Weeknda.

Niespodzianką nie jest to, że bit do 3.5 karrat został wyprodukowany przez samego schaftera. Raper bowiem wielokrotnie produkował już bity do swoich utworów. Jednakże, za ciekawostkę można uznać fakt, że przy produkcji 3.5 karrat, schafter wykorzystał sampel ze swojego własnego utworu pod tytułem miss ukraine [2003].

schafter – miss ukraine [2003]

schafter – FUTURA – kiedy premiera?

3.5 karrat jest już drugim, po push to talk singlu, z krążka pod tytułem – FUTURA, jednakże nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty jego premiery.

schafter w tej kwestii pozostaje bardzo tajemniczy i na ten moment wiemy, że krążek ma ukazać się w listopadzie 2020 roku. Jednak mam swoje podejrzenia i typy, co do daty wydania albumu. Bowiem 22 listopada 2019 roku światło dzienne ujrzało audiotele, czyli debiutancki krążek Wojtka. Co ciekawe, za produkcję wykonawczą FUTURY odpowiada Jan Porębski, czyli Jedynak i jego label 2020.

schafter – push to talk

schafter - audiotele
schafter – audiotele – okładka albumu

Tak jak wspominałem, FUTURA będzie drugim legalnym krążkiem młodego rapera. Zeszłoroczne audiotele dotarło na drugie miejsce w zestawieniu OLiS oraz otrzymało status Złotej Płyty. Wśród gości znaleźli się między innymi Taco HemingwayOKI, oraz Belmondo.

Debiutancki album schaftera w dalszym ciągu możecie zamawiać ze strony  asfaltshop.pl.

schafter na Open’erze 2021

Dziś, pojawiła się także informacja, że schaftera zobaczymy na przyszłorocznym Openerze. Raper dołączył tym samym do bogatego w zagraniczne gwiazdy line-upu. Więcej na temat przyszłorocznego Opener’a przeczytacie tutaj.

Future is now! 🤖 schafter wbija na Open’era 2021. Do zobaczenia w Gdynia! 🎫 bit.ly/3il7wmD

Posted by Open’er Festival on Tuesday, 4 August 2020

schafter właśnie zaprezentował drugi już singiel z przewidzianego na listopad albumu FUTURA. Sprawdźcie szczegóły związane z utworem i płytą. 3.5 karrat, czyli flex według schaftera Nowy singiel schaftera co prawda nie zaskakuje swoim brzmieniem, jednak jego warstwę liryczną można uznać za swego rodzaju novum w dyskografii młodego rapera. Posługuje się on bowiem zabawnie brzmiącą braggą, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →