materiały promocyjne / fot. Gosia Turczyńska

PRO8L3M z nowym klipem i zapowiedzią jubileuszowego wydawnictwa


07 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił klip do nowego utworu duetu PRO8L3M zatytułowanego Nicea. Dostępny jest też preorder nowego wydawnictwa.

Album na dekadę działalności

Mało jest tak wpływowych i szanowanych artystów hip-hopowych w Polsce jak duet PRO8L3M. Każda nowość z ich strony to też tysiące fanów czekających, by zamówić preorder i pojawić się na koncertach. Przygoda Oskara i Steeza trwa już dziesięć lat i widać, że z tej okazji chcą przygotować coś wyjątkowego.

Do sieci trafił pierwszy singiel zatytułowany Nicea, promujący album PROXL3M. Zarówno klip jak i sam utwór zawierają liczne nawiązania do wcześniejszej twórczości duetu. Ciekawa jest również udostępniona oferta wersji predorderowych płyty. Klasyczny preorder zawiera płytę z instrumentalami, dodatkowy utwór, a także jest wydany w specjalnym, plastikowym etui. Ponadto można zakupić także wersję we współpracy z Wolf 3D, w specjalnym, wydrukowanym w 3D etui, jednak koszt rośnie tu do aż 1111 zł.

Wyjątkowo elektryzująca dla fanów były jednak dostępne do kupienia… Nokie 2660 Flip. Na karcie SD znajduje się na nich płyta w wersji oryginalnej oraz instrumentalnej, zdjęcia i materiały archiwalne. Ponadto telefony, nawiązujące do tzw. burnerów (popularnych szczególnie w środowisku przestępczym jednorazówek), posiadają anonimową książkę telefoniczną. Są w niej numery do wszystkich innych osób, które nabyły telefony oraz do Oskara i Steeza. Dla posiadaczy telefonów w przyszłym roku zaplanowane zostały także eventy. Telefonów do sprzedaży trafiło zaledwie 300, więc nie dziwcie się, że piszemy o nich w czasie przeszłym. Sprzedały się bowiem błyskawicznie.

Premiera nowego albumu PRO8L3M-u już 1 grudnia, tymczasem sprawdzajcie klip do utworu Nicea stworzonego we współpracy z Betclic, w którym wystąpił między innymi Andrzej Chyra. Za reżyserię odpowiada Piotr Matejkowski.

PRO8L3M – Nicea

Do sieci trafił klip do nowego utworu duetu PRO8L3M zatytułowanego Nicea. Dostępny jest też preorder nowego wydawnictwa. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Album na dekadę działalności Mało jest tak wpływowych i szanowanych artystów hip-hopowych w Polsce jak […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →