OKI wypuszcza mixtape “77747” i zaprasza na koncerty z trasy „77747playground”  


25 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

OKI to kolejny głos młodego pokolenia, który zredefiniował pojęcie rapu i wypracował swój własny styl. Na szybkości zdobył sobie szerokie grono publiki, a także poważanie wśród doświadczonych zawodników rap-gry. Artysta na jesiennej trasie zaprezentuje materiał ze swoich dwóch ostatnich albumów – 47playground oraz wydawniczej świeżynki – 77747.

OKI – demon prędkości

OKI nie próżnuje i jak przystało na szybkostrzałowca, wciąż zalewa swoich fanów nowym materiałem. Po gościnnym udzieleniu się na featch u Taco Hemingwaya czy Schaftera i wydaniu świetnie przyjętej płyty 47playground, raper właśnie wypuścił mixtape 77747. Każdy singiel z tego albumu to prawdziwa petarda i wyznacznik jakości – obecnie po OKIm oczekuje się już ni mniej, ni więcej, a numerów, które dosłownie wyrwą nas z butów. Dotąd mu się to udawało – czy cały krążek utrzyma taki sam wysoki poziom, do jakiego przywykła publika rapera?

Oki feat. Dziarma, Gverilla – TAK BARDZO

OKI robi to po swojemu

Jeśli wcześniej ksywa OKI’ego nie wpadła Wam w ucho, to przypuszczalnie jego ostatnie numery puszczone z ramienia labelu 2020 musiały to zmienić. Nawijka w zabójczym tempie, bity skrojone pod ten zaczepno-streetowy styl, nonszalanckie rozbujanie, oraz chłopięcy entuzjazm. Na odsłuchu audio raper wypada godnie – a jak prezentuje się na scenie? Już niedługo wszyscy, których ominął fenomen OKI’ego będą mieli okazję się o tym przekonać, bowiem artysta wraca na trasę promującą jego dwa ostatnie projekty. Ostrzegamy, że Skalpel z Ewą Chodakowską to pestka w porównaniu z tym, co czeka Was na koncertach rapera. Dostaniecie tam lepszy energetyczny wycisk niż siłowni, dlatego lepiej nastawcie się na wysiłek, po którym złapiecie spory zastrzyk endorfin.

OKI feat. Żabson – Dla Ziomali

OKI wjeżdża na scenę

Nadchodząca trasa będzie świetnym testem dla OKI’ego, który będzie miał okazje zmierzyć się na scenie ze swoim nowym – i wymagającym materiałem. Jak to jest, krzyczeć ze sceny, że „ten numer jest dla wszystkich moich ziomów”? Możecie się przekonać, jak to brzmi, stojąc po drugiej stronie – wbijajcie na trasę 77747playground.

OKI

OKI – Poznań,Wrocław, Katowice – bilety

OKI – 10 października, P23, Katowice – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

OKI – 21 listopada, Zaklęte Rewiry, Wrocław – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

OKI – 77747 – odsłuch albumu

OKI to kolejny głos młodego pokolenia, który zredefiniował pojęcie rapu i wypracował swój własny styl. Na szybkości zdobył sobie szerokie grono publiki, a także poważanie wśród doświadczonych zawodników rap-gry. Artysta na jesiennej trasie zaprezentuje materiał ze swoich dwóch ostatnich albumów – 47playground oraz wydawniczej świeżynki – 77747. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →