47playground Oki’ego już dostępne [odsłuch]


10 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Najnowsze wydawnictwo młodego rapera Oki’ego dziś trafiło na półki sklepowe, oraz wszystkie serwisy streamingowe. Posłuchajcie jak brzmi 47playground.

Oki – debiut i Młode Wilki

Poprzedni rok był dla młodego rapera wyjątkowo udany. Poza wydaniem solowego albumu pt. 47universe, raper został wybrany do 7. edycji Młodych Wilków Popkillera. Sam Oki, dzięki swojemu szalonemu stylowi i wyjątkowej technice określony został jako odkrycie roku 2019.

Oki – Koła

Nic więc dziwnego, że wielu fanów hip-hopu z niecierpliwością zacierała ręce na nowy materiał od lubińskiego zawodnika. Tuż po opublikowaniu utworu pt. Koła w ramach Młodych Wilków, raper poinformował swoich fanów o nadchodzącym albumie – 47playground.

Oki – 47playground

47playground to naturalny następca wydanego w 2019 roku 47universe. Album składa się z 10 utworów na których usłyszymy chociażby Palucha, Szpaka, Gedza, czy ZetHę z chillwagonu. Ponadto produkcją utworów na pierwszy legal rapera zajęli się 2K, The Returners, Magiera, Sergiusz, sem0r, 808bros, Faded Dollars, worek i CatchUp.

Oki - 47playground
Oki – 47playground

Album to przekrój zajawek oraz inspiracji muzycznych rapera okraszonych niepodrabialną energią i dynamiką. Zdjęcie okładkowe wykonał Piotr Pytel, zaś za całość oprawy wizualnej odpowiada Tomek Kudlak.

Płytę promowały takie single jak Ktoś Czeka, Kochać Bloki, Justin Bieber i Na Kodach.

Po premierze krążka raper na swoim Instagramie oczywiście podziękował wszystkim za wsparcie przy pracy nad albumem, a także zapowiedział trasę koncertową. Raper pojawi się w Olsztynie oraz Koszalinie w ramach Miejskiego Hip-Hop Festiwalu. Bilety na oba koncerty są dostępne na stronie Biletomat.pl

Oki – Justin Bieber

Oki feat. Gedz – Na Kodach

Oki – 47playground – posłuchajcie całego albumu

Legalny debiut rapera dostępny już dostępny do odsłuchu na wszystkich serwisach streamingowych. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem krążka, możecie to zrobić poprzez stronę www.47playground.com

Niestety wersja deluxe albumu nie jest już dostępna. Jednak w dalszym ciągu możecie zamówić jej standardową odsłonę.

Najnowsze wydawnictwo młodego rapera Oki’ego dziś trafiło na półki sklepowe, oraz wszystkie serwisy streamingowe. Posłuchajcie jak brzmi 47playground. Oki – debiut i Młode Wilki Poprzedni rok był dla młodego rapera wyjątkowo udany. Poza wydaniem solowego albumu pt. 47universe, raper został wybrany do 7. edycji Młodych Wilków Popkillera. Sam Oki, dzięki swojemu szalonemu stylowi i wyjątkowej […]

MIEJSKI HIP HOP FESTIWAL

Biletomat.pl
Od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

oki
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →