47playground Oki’ego już dostępne [odsłuch]


10 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Najnowsze wydawnictwo młodego rapera Oki’ego dziś trafiło na półki sklepowe, oraz wszystkie serwisy streamingowe. Posłuchajcie jak brzmi 47playground.

Oki – debiut i Młode Wilki

Poprzedni rok był dla młodego rapera wyjątkowo udany. Poza wydaniem solowego albumu pt. 47universe, raper został wybrany do 7. edycji Młodych Wilków Popkillera. Sam Oki, dzięki swojemu szalonemu stylowi i wyjątkowej technice określony został jako odkrycie roku 2019.

Oki – Koła

Nic więc dziwnego, że wielu fanów hip-hopu z niecierpliwością zacierała ręce na nowy materiał od lubińskiego zawodnika. Tuż po opublikowaniu utworu pt. Koła w ramach Młodych Wilków, raper poinformował swoich fanów o nadchodzącym albumie – 47playground.

Oki – 47playground

47playground to naturalny następca wydanego w 2019 roku 47universe. Album składa się z 10 utworów na których usłyszymy chociażby Palucha, Szpaka, Gedza, czy ZetHę z chillwagonu. Ponadto produkcją utworów na pierwszy legal rapera zajęli się 2K, The Returners, Magiera, Sergiusz, sem0r, 808bros, Faded Dollars, worek i CatchUp.

Oki - 47playground
Oki – 47playground

Album to przekrój zajawek oraz inspiracji muzycznych rapera okraszonych niepodrabialną energią i dynamiką. Zdjęcie okładkowe wykonał Piotr Pytel, zaś za całość oprawy wizualnej odpowiada Tomek Kudlak.

Płytę promowały takie single jak Ktoś Czeka, Kochać Bloki, Justin Bieber i Na Kodach.

Po premierze krążka raper na swoim Instagramie oczywiście podziękował wszystkim za wsparcie przy pracy nad albumem, a także zapowiedział trasę koncertową. Raper pojawi się w Olsztynie oraz Koszalinie w ramach Miejskiego Hip-Hop Festiwalu. Bilety na oba koncerty są dostępne na stronie Biletomat.pl

Oki – Justin Bieber

Oki feat. Gedz – Na Kodach

Oki – 47playground – posłuchajcie całego albumu

Legalny debiut rapera dostępny już dostępny do odsłuchu na wszystkich serwisach streamingowych. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem krążka, możecie to zrobić poprzez stronę www.47playground.com

Niestety wersja deluxe albumu nie jest już dostępna. Jednak w dalszym ciągu możecie zamówić jej standardową odsłonę.

Najnowsze wydawnictwo młodego rapera Oki’ego dziś trafiło na półki sklepowe, oraz wszystkie serwisy streamingowe. Posłuchajcie jak brzmi 47playground. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Oki – debiut i Młode Wilki […]

oki

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →