PRO8L3M, Taco Hemingway, DJ Chwiał i Jedynak zakładają własny label

Podziel się newsem:

Nie wspólna płyta, a wytwórnia. PRO8L3M i Taco Hemingway zabili ćwieka wielu słuchaczom i startują z własnym labelem. Czy 2020 zawojuje polski rynek fonograficzny?

Ładowanie zakończone

Tajemnicze ładowanie, które wystartowało poprzez udostępnienie story na Instagramie przez PRO8L3M i Taco Hemingway’a rozpoczęło zagorzałą dyskusję, na temat ich wspólnego projektu.

Dziś, w samo południe, okazało się, że projekt jak najbardziej jest na rzeczy, tyle że wydawniczy. Bowiem P83, Taco, a także DJ Chwiał i Jedynak założyli własne, niezależne wydawnictwo muzyczne.

Muszę przyznać, że nie jest to aż takie zaskoczenie, ponieważ gdy wejdziemy na stronę 2020.works okazuje się, że nowa wytwórnia to spadkobierca RHW Records. Gdy zajrzymy w zakładkę Współprace, dowiemy się, że członkowie labelu maczali palce w takich produkcjach jak albumy Dwóch Sławów, Otsochodzi, TACONAFIDE czy legendarnej już Niewidzialnej Nerki.

PRO8L3M 2020

Natomiast samo 2020 ma już na swoim koncie kilka własnych wydawnictw. Pod jego szyldem ukazały się w tym roku krążki Art Brut 2 PRO8L3Mu, EP’ka V DziarmyHologram Gverilli47playground Okiego. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym albumem będzie wyczekiwana płyta Taco Hemingway’a.

PRO8L3M 2020

Czy 2020 podbije polski rynek fonograficzny?

Obecnie żyjemy w czasach, gdzie wielu raperów idzie po prostu na swoje, gdyż taki manewr daje po prostu więcej swobody. Natomiast spory powiew świeżości, oraz świetny marketing na polski rynek wniósł Def Jam.

Jednak wydaje mi się, że 2020 swoim artystom przede wszystkim poczucie wolności, a także wsparcie poprzez przemyślany i trafny marketing. Obecność takich instytucji jak PRO8L3M, czy Taco Hemingway zapewni jeszcze większy zasięg.

Ponadto obecność DJ’a Chwiała i Jedynaka jest kolejnym ogromnym plusem 2020. Panowie od wielu lat stoją nie tylko za deckami, ale także odpowiadają za management wielu świetnych graczy.

Nie wspólna płyta, a wytwórnia. PRO8L3M i Taco Hemingway zabili ćwieka wielu słuchaczom i startują z własnym labelem. Czy 2020 zawojuje polski rynek fonograficzny? Ładowanie zakończone Tajemnicze ładowanie, które wystartowało poprzez udostępnienie story na Instagramie przez PRO8L3M i Taco Hemingway’a rozpoczęło zagorzałą dyskusję, na temat ich wspólnego projektu. Dziś, w samo południe, okazało się, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.